Lyžařské středisko Civetta je největším centrem zimních sportů ve Venetu. Zahrnuje oblast mezi Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera a Val di Zoldo.  Lyžovat zde můžete na 72 kilometrech upravených sjezdovek všech úrovní, obsluhovaných 23 sedačkovými lanovkami a kabinami v nadmořské výšce 1 000 až 2 100 metrů. Ze sjezdovek se naskýtá nádherný výhled na vrcholky Dolomit – z jedné strany na Monte Pelmo (3 168 m)  a z druhé na Monte Civettu (3 218 m)  s temnou severozápadní stěnou připomínající obří varhany. Na severozápadě lze zahlednout vrchol Marmolady. Podél sjezdovek narazíte na útulné dřevěné horské chaty, malé bufety a samoobslužné restaurace. Na vrcholku Fertazza se na jaře můžete občerstvit ve sněhovém baru s bohatou nabídkou domácích lihovin.

Mapka lyžařského střediska

Lyžařské informace

Středisko Civetta

Poloha: 1 000 - 2 100 m (převýšení 1 100 m)

Celková délka sjezdovek: 72 km (28 km modrých, 36 km červených, 8 km černých)

Celkový počet vleků: 22 + 1 koberec

Hotel Corona

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Corona *** leží v alpském městečku Mareson di Zoldo v nadmořské výšce 1 200 metrů podél příjezdové ceny k lyžařským vlekům. Centrum města je 900 metrů od hotelu. Hotel nabízí elegantní rustikální interiéry, restauraci, bar, terasu, hernu, infra saunu, animační program pro děti a hotelový skibus.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Civetta

Thule Apartments

Cena zahrnuje: bez stravy, parkování, aktivity, ...

Thule Apartments *** leží v alpském městečku Santa Fosca poblíž Selva di Cadore, přibližně 1 km od sjezdovek Civetta a 10 km od lyžařských vleků Malga Ciapela - Marmolada, s napojením na lyžařský areál Arabba a okruh Sella Ronda. Rezidence se skládá z pěti budov rozložených na ploše více než 30 000 m2, uprostřed malebné krajiny. Nabízí komfortní ubytování, lyžárnu, prádelnu, možnost využívat wellness centrum v sousedním hotelu a parkování. Zastávka skibusu se nachází před rezidencí.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Civetta

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.