Hotel Panská

Hotel Panská*** se nachází na náměstí malebného lázeňského městečka Bechyně, poblíž renesančního zámku a golfového hřiště. Nabízí velmi komfortní ubytování, wellness služby a výborné kulinářské zážitky.

Česká republika / Jižní Čechy / Bechyně


jižní čechy

Do jižních Čech každoročně míří tisíce turistů hledajících klidnou dovolenou, kombinaci procházek v přírodě a prohlídek našeho kulturního dědictví. Na vyloženě turistické lahůdky tady narazíte skoro na každém kroku: gotické kláštery (hlavně ve Vyšším Brodě a Zlaté Koruně) nebo renesanční památky, zejména z dob vlády Rožmberků, ale i lidovou architekturu známou z našich pohádek i mnoha filmů pro dospělé, tzv. selské baroko, jejímž reprezentantem je náves v obci Holašovice. Za návštěvu stojí i starobylá města plná života, jako jsou např. České Budějovice, Písek, Tábor, Český Krumlov, Jindřichův Hradec…

Odpočinek doplňují procházky v malebné krajině, pro kterou jsou tolik typické rybníky, lesy s rašeliništi, ale i drsná horská krása Šumavy nebo Novohradských hor. V tomto regionu můžete procestovat i méně známou Českou Kanadu, oblast jihovýchodně od Jindřichova Hradce, která je charakteristická svou zachovalou neporušenou přírodou, rozsáhlým tichým rybníkům a žulovým blokům.

Zastavte se, zůstaňte déle, přijeďte opět...

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.