Možnost on-line platby
Salumbra Mobilní Domky Selce

Salumbra Mobilní Domky Selce

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 2 540 Kč za osobu


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, aktivity, ...

Salumbra Mobilní Domky Selce *** jsou součástí resortu Elements Selce na Crikvenické riviéře. Leží 200 metrů od pláže uprostřed bujné středomořské zeleně a pyšní se nádhernými výhledy na moře a ostrov Krk. Rezort nabízí  ubytování v luxusních klimatizovaných mobilních domcích Salumbra s venkovní vířivkou, jedinečné kaskádovité bazény jen pár metrů od moře, oblázkovou pláž u křišťálově čistého moře, restauraci, kavárnu, snack bar, dětské hřiště, minigolf a animační programy pro děti v hlavní sezoně.

Chorvatsko / Kvarner / Selce

Možnost on-line platby
Camp Klenovica

Camp Klenovica

9, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 6 800 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, aktivity, ...

Camping Klenovica *** leží 50 km jižně od Rijeky poblíž letoviska Klenovica. Nabízí ubytování v klimatizovaných mobilních domcích Mediteran Kamp pro 4 až 6 osob s panoramatickými výhledy na moře, klidné prostředí, čisté oblázkové pláže, 5 venkovních bazénů, obchod, restauraci, bar a zázemí pro rodiny s dětmi.

Chorvatsko / Kvarner / Klenovica

Camping Ježevac Premium Resort  ****

Camping Ježevac Premium Resort **** se nachází na ostrově Krk, jen pár minut chůze od historického centra města Krk. Nabízí ideální podmínky pro rodinnou dovolenou plnou zábavy a relaxace u moře. Kemp je obklopen zelení a disponuje prostornými camping homes a prémiovými stáními pod borovicemi, v dosahu centra historického města Krk.

Chorvatsko / Kvarner / Ostrov Krk

Camping Selce

Camping Selce *** leží ve stejnojmenném letovisku na Crikvenické riviéře Nabízí ubytování v luxusních mobilních domcích, kaskádovité venkovní bazény, bar, restauraci, obchod s potravinami, dětské hřiště, minigolf a polohu u čisté oblázkové pláže. Hned u rezortu je potápěčské centrum.

Chorvatsko / Kvarner / Selce


Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.