Biograd na Moru je malé přímořské městečko v regionu Severní Dalmácie v Chorvatsku. Město je známé svými krásnými plážemi, přírodními krásami a historickými památkami. Pláže v Biogradu jsou písčité a oblázkové, s čistou a průzračnou vodou. Nejznámější z nich je pláž Dražica, která je vybavena různými vodními sporty a má plážové bary a restaurace. Mezi turistické zajímavosti v Biogradu patří historické centrum města s kostelem sv. Anastázie a pevnost sv. Petra, která nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Dalšími oblíbenými aktivitami jsou procházky po přírodních parcích Vranské jezero a Telašćica, které jsou oblastí s bohatou faunou a flórou.

Biograd na Moru je také ideálním výchozím bodem pro návštěvu mnoha blízkých ostrovů a měst. Mezi nejoblíbenější z nich patří návštěva historického města Zadar, pláže na ostrově Pašman a vodopády v národním parku Krka.

4km od Biogardu na Moru se nachází velmi oblíbený rodinný zábavní park Fun Park MIRNOVEC.

 

 

Možnost on-line platby
4=3
7=6
Camp Park Soline

Camp Park Soline

7, 9, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 17 090 Kč za pokoj

sleva až 25%

Cena zahrnuje: bez stravy, parkování, animace, aktivity, ...

Camping Park Soline *** leží uprostřed bohaté středomořské vegetace, 20 min pěšky od historického centra města Biograd na Moru. Poblíž se nachází unikátní zábavní lunapark Fun Park Biograd a zážitkové lanové centrum Adventure Park Biograd. Podél rezortu se rozkládá oblázková a písečnou pláž o rozloze téměř 20 000 m2. Rezort nabízí komfortní zázemí, supermarket, sportoviště, ideální polohu u moře a uvolněnou dovolenkovou atmosféru.  

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Biograd na Moru

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.