BIBIONE

Bibione leží na pobřeží Jaderského moře asi 80 km od Benátek. Patří mezi nejmladší a nejvíc se rozvíjející turistické rezorty v této oblasti. Charakterizuje se širokými písčitými plážemi a pozvolným sestupem do moře, a proto je ideální místo pro rodinnou dovolenou. Za čistotu pláži město již několikrát dostalo Modrou vlajku (Bandiera blu). Spokojeni zde budou i lidé, kteří vyhledávají aktivní odpočinek, zábavu nebo bohatý noční život. Většina společenského života se přirozeně odehrává na pobřeží, kde se rovněž nachází řada hotelových komplexů. Hlavní ulicí ve městě, která leží zhruba 500 metrů od pláže, je Via Orsa Maggiore, kde se nachází mnoho obchodů a restaurací. Bibione je atraktivním místem pro lidí všech generací. Jsou zde jak rušné třídy plné módních obchůdků, diskoték a barů, tak tiché a klidné uličky v zeleni. Na své si přijdou i sportovci a milovníci aktivního odpočinku. Nacházejí se zde stezky pro inline bruslení, tenisové kurty, golfové hřiště, minigolf, půjčovny kol, projížďky na koních, windsurfing, vodní skútry, šlapací loďky nebo paragliding.  Bibione je rovněž pravým rájem pro děti. Podél pláže se nachází nepřeberné množství dětských prolézaček a hřišť, Vyhledávaným místem je místní Lunapark a vodní park Aquasplash nebo okolní Aquapark v Lignanu a zábavní park Gulliverlandia v Lignanu.

Rychlý růst Bibione nastal v 60. letech 20. století, kdy se začalo profilovat jako přímořský rezort. Hlavní rozvoj přišel začátkem 90. let, kdy se bibionským hoteliérům podařilo přilákat mnoho návštěvníků ze zemí bývalého východního bloku a na jadranských plážích tak bylo často slyšet češtinu, slovenštinu a polštinu. Od této doby město prošlo obrovským vývojem a je velkou konkurencí mnohým jihoevropským střediskům. Svými kvalitními službami a nádherným čistým prostředím určitě uspokojí i náročnější klientelu. Jedním z lákadel jsou i místní lázně Bibione Thermae, které vznikly na přelomu 60 a 70 let minulého století. Lázně využívají vodu  s obsahem uhlovodíků o teplotě 52 °C , která se čerpá z hloubky 500 m. a nabízí vnitřní a venkovní termální bazény, bahenní terapie, fyzioterapie, masáže atd.

 

Možnost on-line platby
Lino delle Fate Eco-Village Resort

Od 8 740 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, sportoviště, animace, aktivity, ...

Lino delle Fate - Eco Village Resort **** je exkluzivní rezort o rozloze 250 000 m2 uprostřed nádherné středomořské krajiny. Leží v oblíbeném letovisku Bibione asi 400 metrů od pláže. Nabízí komfortní ubytování v moderních bungalovech s terasou, bazénový komplex, slunící plochy se slunečníky a lehátky, restauraci, bar, venkovní fitness centrum, dětské hřiště, bohatý animační program, půjčovnu kol a Nordic Walking holí a parkoviště.

Itálie / Severní Itálie / Bibione

Možnost on-line platby
Villaggio Turistico Internazionale

Od 64 700 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, animace, aktivity, ...

Nadstandardně vybavený rezort ležící u Jaderského moře. Nabízí ubytování v komfortních mobilních domcích s klimatizací, akvapark, pestrý výběr sportovišť, soukromou písečnou pláž, animační programy, restaurace, bary a internetové připojení WIFI.

Itálie / Severní Itálie / Bibione

Villaggio Planetarium

Villaggio Planetarium Resort leží v letovisku Bibione 450 metrů od moře, 2 km od Bibione Terme. Nabízí ubytování v apartmánech, bazénový komplex, restauraci, bar, sportovní zázemí a animační program pro děti.

Itálie / Severní Itálie / Bibione

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.