Možnost on-line platby
BR
Apartmány Prekmurska Vas Ajda

Apartmány Prekmurska Vas Ajda

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 6 860 Kč za pokoj


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, aktivity,

Apartmány Prekmurska Vas Ajda leží 200 m od hotelu Ajda s wellness centrem a pár kroků od aquaparku Terme 3000 s bazény a tobogány. Nabízejí komfortní ubytování ve stylových dřevěných domcích s terasou, polopenzi, volný vstup do bazénů a saunového světa v hotelu Ajda, volný vstup do akvaparku Terme 3000, sportovní programy a pocit soukromí v lůně přírody.

Slovinsko / Moravské Toplice / TERME 3000


Moravské Toplice s CK Geovita

Lázně Moravské Toplice se nachází na severovýchodě Slovinska, asi 5 km od města Murska Sobota a asi 4 až 5 hodin jízdy autem z Brna. Největší zdejší zvláštností je unikátní černá termální voda s výjimečnými léčebnými vlastnostmi.

V současnosti prezentuje lázně Moravské Toplice moderní komplex Terme 3000. Uzavřený areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů s teplotou 30-38°C o celkové vodní ploše 5.000 m2. "Černá termální voda", která léčí revmatismus, kožní a dýchací problémy a pooperační stavy, je pouze ve vybraných bazénech. Doporučená doba pro pobyt v tomto bazénu je 20 minut. V ostatních bazénech je čirá voda, která má však také léčivé účinky. Mimo vodní svět jsou v lázních poskytovány procedury a je zde vybudován relaxační svět, centrum zdraví a krásy - Thermalium. V nabídce je klasická a alternativní terapie, jako např. akupunktura a přírodní faktory jako jedinečná „černá“ termo – minerální voda a přírodní léčebné bahno pomáhající při léčbě revmatických onemocnění, dechových potíží a kožních onemocnění, rovněž při rehabilitacích po zraněních a operacích pohybového aparátu.

Moravské Toplice jsou vyhledávaným místem také pro golfisty. Výzvou je zejména 9. jamka, dlouhá 600 m, golfového hřiště situovaného naproti lázním.

 

Přihlaste se k odběru novinek