Možnost on-line platby
BR
Apartmány Trobentica

Apartmány Trobentica

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 1 947 Kč za osobu

sleva až 15%

Cena obsahuje: polopenze, snídaně, aktivity, animace, parkování, vstupy

Apartmány Trobentica **** leží v kouzelné lázeňské vesničce ponořené do zeleně u termálních lázní TERME 3000 v Moravských Toplicích. Nabízejí soukromí, stylové ubytování, vstup do bazénu v hotelu Termal, neomezený vstup do vodního ráje s tobogány Terme 3000 a sportovní programy. Je dobrou volbou pro milovníky cyklistiky a pěší turistiky.

Slovinsko / Moravské Toplice / TERME 3000

Možnost on-line platby
BR
Apartmány Prekmurska Vas Ajda

Apartmány Prekmurska Vas Ajda

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 4 726 Kč za pokoj

sleva až 15%

Cena obsahuje: polopenze, snídaně, aktivity, animace, parkování, vstupy

Apartmány Prekmurska Vas Ajda leží 200 m od hotelu Ajda s wellness centrem a pár kroků od aquaparku Terme 3000 s bazény a tobogány. Nabízejí komfortní ubytování ve stylových dřevěných domcích s terasou, polopenzi, volný vstup do bazénů a saunového světa v hotelu Ajda, volný vstup do akvaparku Terme 3000, sportovní programy a pocit soukromí v lůně přírody.

Slovinsko / Moravské Toplice / TERME 3000

Terme 3000. Moravské Toplice, Slovinsko. Dovolená ve Slovinsku s CK Geovita.

Moderní lázeňský komplex Terme 3000 je uzavřený areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů s teplotou 30-38°C o celkové vodní ploše 5.000 m2. "Černá termální voda", která léčí revmatismus, kožní a dýchací problémy a pooperační stavy, je pouze ve vybraných bazénech. Doporučená doba pro pobyt v tomto bazénu je 20 minut. V ostatních bazénech je čirá voda, která má však také léčivé účinky. Mimo vodní svět jsou v lízních poskytovány procedury a je zde vybudován relaxační svět, centrum zdraví a krásy - Thermalium. V nabídce je klasická a alternativní terapie, jako např. akupunktura a přírodní faktory jako jedinečná „černá“ termo – minerální voda a přírodní léčebné bahno pomáhající při léčbě revmatických onemocnění, dechových potíží a kožních onemocnění, rovněž při rehabilitacích po zraněních a operacích pohybového aparátu.

Moravské Toplice jsou vyhledávaným místem také pro golfisty. Výzvou je zejména 9. jamka, dlouhá 600 m, golfového hřiště situovaného naproti lázním.

Moravske Toplice - Vodní svět TERME 3000 je výzvou pro děti i rodiny

  • 5000 m2 vodní plochy
  • 22 bazénů s teplotou vody 30–38°C
  • 4 otevřené skluzavky                               
  • skluzavky s volným pádem                                             
  • skluzavka - 24 m věž se 140 m a 170 m dlouhými uzavřenými skluzavkami
  • skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty - divoká řeka, vodopády, vodotrysky, peřeje, sauny, speciální dětská riviéra pro nejmenší
Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.