Vyberte si destinaci

Jedny z nejkrásnějších hor máme na dosah ruky. Toto monumentální vápencové pohoří láká turisty za slunečného počasí nádhernou bělostí svých štítů, které zapadající slunce zbarví do oranžova až červena.

Uprostřed Julských Alp leží jedno z nejstarších chráněných území v Evropě, Triglavský národní park, pohádkově krásná krajina světa vysokohorských Alp, která má co nabídnout zkušeným horalům, ale i svátečním turistům nebo rodinám s dětmi. Navštivte tedy významné turistické cíle, jako jsou např. Bled, kde Tito ve své vile přijímal státníky z celého světa, lyžařský můstek v Planici, kde člověk poprvé překonal hranici 100 m, idylické jezero Bohinj, od kterého lze vystoupit do Údolí Triglavských jezer. Nádherné jsou i řeky Soča a Sáva. Mezi další turistické jistoty patří údolí Trenta, vodopád Soči, jištěný výstup na vrchol Prisojnik přes jeho "okno" a řada dalších. A nad vším ční Triglav, nejvyšší hora Julských Alp, jehož tři štíty symbolizují na slovinské vlajce tři hlavy pohanského boha, vládce nebe, země a podsvětí. Pročistíte si hlavu, načerpáte síly a v konečném důsledku pořádně protáhnete své tělo. Tak nabalte věci do kufru a vyražte s námi za novými zážitky do míst, která patří k nejkrásnějším nejen ve Slovinsku, ale v celé Evropě.

Možnost on-line platby
Camping Menina

Camping Menina

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 9 310 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, aktivity, ...

Camping Menina *** je unikátní rodinný rezort ležící na idylickém místě v malebné obci Rečica ob Savinji podél alpské řeky Savinja. Nachází se uprostřed lesů a horských masivů, přibližně 50 km severovýchodně od Lublaně. Nabízí komfortní ubytování v mobilních domcích, bungalovech nebo stylových dřevěných chatkách, vlastní umělé jezero vhodné ke koupání, restauraci, adrenalinový lanový park, bohatý animační a sportovní program, wellness centrum, minigolf, hřiště na plážový volejbal, basketbal nebo fotbal, půjčovnu kol, elektrokol, kajáků, SUP a dalšího sportovního vybavení, nádherné klidné prostředí a uvolněnou rodinnou atmosféru.

Slovinsko / Slovinské hory / Savinjska Dolina

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.