Možnost on-line platby
Poznávací zájezd do Kolumbie 17 nebo 22 dní

Cena zahrnuje: snídaně, program, aktivity, doprava, ...

17denní poznávací zájezd po Kolumbii, letecká doprava, místní lety a doprava, ubytování se snídaní, český průvodce po celou dobu pobytu.


Kolumbie / Okružní zájezd / Poznávací zájezd Kolumbie Letecky


Poznávací zájezd Kolumbie, Dovolená s CK Geovita

Kolumbie se nachází na severozápadě Jižní Ameriky, u pobřeží Tichého oceánu a Karibského moře. Je ideálním místem pro poznávání nádherné přírody, rozmanité kolumbijské kultury, srdečných lidí a historických památek. Hlavním městem je Bogotá, úředním jazykem španělština. Zasahuje zde Amazonský deštný prales, země má proto druhou největší biodiverzitu na světě.

Objevte s námi celé bohatství Kolumbie – tajuplnou Bogotu, solnou katedrála v Zipaquiře, pokladnici kolumbijské barokní architektury město Tunja, půvabné městečko Villa de Leyva, NP Los Nevados s výletem k sopce Nevado del Ruiz, kávovou oblast s návštěvou typické kávové plantáže v Zona Cafetera, údolí Valle de Cocora s unikátní krajinou endemických voskových palem, Medellín, přezdívaný „město věčného jara“, Guatapé, označováno jako „nejbarevnější město na světě, žulový monolit El Peñol, karibské pláže, nejkrásnější město v Kolumbii Cartagenu, nejstarší město v Kolumbii Santa Martu, NP Tayrona na březích Karibského moře. Na závěr můžete podniknout  pětidenní trek pralesem ke Ztracenému městu. 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.