Možnost on-line platby
GrandResort

GrandResort

7 nocí

Od 21 210 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně, doprava

GrandResort ***** leží v exkluzivní oblasti Amathus asi 11 km od centra města Limassol. Patří mezi nejlepší pětihvězdičkové hotely na Kypru. Je zasazen do upravené tropické zahrady u pláže. Nabízí impozantní prostory, vysoký komfort ubytování, venkovní bazén u pláže se slunícími plochami, bary a restaurace, wellness centrum, bohatý animační program pro děti a dospělé a překrásné výhledy na moře.

Kypr / Jižní Kypr / Limassol

Možnost on-line platby
Cavo Maris Beach Hotel

Od 28 100 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, doprava

Hotel Cavo Maris *** leží přímo u moře v krásně udržované palmové zahradě cca 1,5 km od centra města Protaras. Tip pro rodiny. Komfortní ubytování, restaurace, bary, 2 tenisové kurty, wellness centrum s vnitřním bazénem, venkovní bazén, fitness centrum a půjčovnu kol.

Kypr / Jižní Kypr / Protaras


kypr-vychodni-kypr-leto-foto


Jihovýchodní Kypr (Kyperská republika) je turisticky nejoblíbenější oblastí ostrova. Najdeme zde populární a nejčastěji vybraná rekreační střediska, jako jsou: Larnaca, Ayia Napa a Protaras.

Region Larnaca a Ayia Napa - tento region se vyznačuje bohatou historií, nádhernou krajinou a krásami přírody, které jsou skvělým zázemím pro odpočinek při odpočinku na pláži nebo při aktivním trávení dovolené. V této části ostrova najdeme křišťálově čisté vody a překrásné pláže z bílým pískem.

Přihlaste se k odběru novinek