Nalezeny 2 vysledky

Lázně a Wellness - Česká republika - Západní Čechy - Karlovy Vary

Možnost on-line platby
Dvořák Spa & Wellness

Dvořák Spa & Wellness

2,3,5,7 nocí

Od 1 750 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně, vstupy, program, procedury, animace, aktivity

Hotel Dvořák v Karlových Varech je díky své poloze na pravém břehu říčky Teplé v blízkosti lázeňských kolonád s minerálními prameny a všech pamětihodností. Středobodem hotelu je lázeňské a wellness centrum, kde je o hosty královsky postaráno.

Česká republika / Západní Čechy / Karlovy Vary

Možnost on-line platby
Spa Hotel Thermal

Spa Hotel Thermal

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 2 980 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně, vstupy

Moderní čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v samém srdci Karlových Varů jen pár kroků od hlavní lázeňské promenády. Nabízí moderní wellness centrum a balneo provoz, velmi komfortní ubytování a jedno z největších kongresových center v Česku.

Česká republika / Západní Čechy / Karlovy Vary


Do Varů se jezdí nejen za zdravím, ale i za architekturou, nachází se zde známá Mlýnská kolonáda, Císařské Lázně, secesní Městské divadlo, klasicistní Poštovní dvůr, Zámecká a Sadová kolonáda. Nezapomínejme ani na kulturu, vždyť každý rok na začátku prázdnin se zde koná prestižní mezinárodní filmový festival. Karlovy Vary jsou největší lázně u nás. Založil je v r. 1358 Karel IV. a dodnes se v nich úspěšně léčí nemoci zažívacího ústrojí, poruchy látkové výměny a nemoci pohybového aparátu. K léčbě se využívají minerální prameny o teplotách 42 °C až 73 °C, nejvydatnější pramen Vřídlo tryská do výšky 15 m.

Přihlaste se k odběru novinek