Thermal Hotel Moson

Thermal Hotel Moson

2,3,4,5 nocí

Od 2 451 Kč za osobu

sleva až 5%

Cena zahrnuje: snídaně, vstupy, procedury, ...

Thermal Hotel***se nachází v centru městečka Mosonmmagyaróvár přímo v termálních lázních, které prošly renovací a dnes tento komplex nabízí kvalitní služby zejména pro páry a seniory. Pokoje jsou klimatizované, Přímo v hotelu lze využít vířivku, saunu. V lázních pak jsou další kosmetické, wellness a lázeňské služby. Nechybí ani nová restaurace. Lázně doporučujeme těm, kteří nemají rádi velké komplexy a spíše klid.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Mosonmagyaróvár

Aqua Hotel Termál

Aqua Hotel Termál

2,3,4,5,7 nocí

Od 3 810 Kč za osobu

sleva až 7%

Cena zahrnuje: polopenze, parkování, procedury, vstupy ...

Aqua hotel Termál *** se nachází v areálu termálních lázní v srdci historického města Mosonmagyarovar poblíž rakouských a slovenských hranic. Nabízí moderně zařízené pokoje. wellness centrum s finskou saunou a infrasaunou, dětský zážitkový bazén vnitřní a venkovní bazén, restauraci a bar.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvár. Maďarské termály s CK Geovita.

Mosonmagyaróvár je město v západním Maďarsku, které se nachází na hranici s Rakouskem a Slovenskem. Jedná se o malebné město s bohatou historií a kulturou, které také nabízí mnoho přírodních krás. Jednou z největších turistických atrakcí v Mosonmagyarovar jsou lázně Flexum, které nabízejí jedinečné zážitky pro tělo i mysl. Lázně Flexum se nacházejí v krásném prostředí Mosonmagyarovaru, nedaleko od historického centra města. Tyto moderní lázně nabízejí mnoho možností pro relaxaci a regeneraci, včetně vnitřních a venkovních bazénů, saun a wellness procedur. Mezi nejpopulárnější procedury patří minerální koupele, masáže a jógové lekce. Lázně Flexum jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a chtějí se zrelaxovat v klidném prostředí.

Kromě lázní nabízí Mosonmagyarovar také mnoho dalších atrakcí pro turisty. V samotném centru města se nachází krásné historické památky, jako je zámek a mnoho kostelů. Město je také ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody, včetně národních parků Šúr a Fertő-Hanság, které jsou bohaté na přírodní krásy, jako jsou lesy, jezera a louky. Návštěvníci mohou také navštívit nedaleké rakouské město Hainburg an der Donau, které se nachází pouze několik kilometrů od Mosonmagyarovaru. Lázně Flexum pak nabízejí komfortní a moderní procedury pro relaxaci a regeneraci. Zdejší termální pramen patří v kvalifikačním žebříčku mezi pět nejúčinnějších léčivých evropských vod. Léčí se zde hlavně choroby pohybového aparátu, voda se rovněž inhaluje. Lázně jsou přímo spojeny s hotelem Thermal.

Mosonmagyarovar je příjemným místem pro ty, kteří hledají klidnou a malebnou lokalitu pro objevování místní historie, kultury a přírodních krás. Zalíbí se hodně i cyklistům, kteří mohou projíždět desítky kilometrů v lužných oblastech kolem Dunaje. V místě najdete i další jedinečnost - interaktivní zábavné a naučné centrum FUTURA určené pro všechny generace.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.