Mosonmagyaróvár je město v západním Maďarsku, které se nachází na hranici s Rakouskem a Slovenskem. Jedná se o malebné město s bohatou historií a kulturou, které také nabízí mnoho přírodních krás. Jednou z největších turistických atrakcí v Mosonmagyarovar jsou lázně Flexum, které nabízejí jedinečné zážitky pro tělo i mysl. Lázně Flexum se nacházejí v krásném prostředí Mosonmagyarovaru, nedaleko od historického centra města. Tyto moderní lázně nabízejí mnoho možností pro relaxaci a regeneraci, včetně vnitřních a venkovních bazénů, saun a wellness procedur. Mezi nejpopulárnější procedury patří minerální koupele, masáže a jógové lekce. Lázně Flexum jsou ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od každodenního stresu a chtějí se zrelaxovat v klidném prostředí.

Kromě lázní nabízí Mosonmagyarovar také mnoho dalších atrakcí pro turisty. V samotném centru města se nachází krásné historické památky, jako je zámek a mnoho kostelů. Město je také ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody, včetně národních parků Šúr a Fertő-Hanság, které jsou bohaté na přírodní krásy, jako jsou lesy, jezera a louky. Návštěvníci mohou také navštívit nedaleké rakouské město Hainburg an der Donau, které se nachází pouze několik kilometrů od Mosonmagyarovaru. Lázně Flexum pak nabízejí komfortní a moderní procedury pro relaxaci a regeneraci. Zdejší termální pramen patří v kvalifikačním žebříčku mezi pět nejúčinnějších léčivých evropských vod. Léčí se zde hlavně choroby pohybového aparátu, voda se rovněž inhaluje. Lázně jsou přímo spojeny s hotelem Thermal.

Mosonmagyarovar je příjemným místem pro ty, kteří hledají klidnou a malebnou lokalitu pro objevování místní historie, kultury a přírodních krás. Zalíbí se hodně i cyklistům, kteří mohou projíždět desítky kilometrů v lužných oblastech kolem Dunaje. V místě najdete i další jedinečnost - interaktivní zábavné a naučné centrum FUTURA určené pro všechny generace.

Možnost on-line platby
Thermal Hotel Mosonmagyaróvár

Thermal Hotel Mosonmagyaróvár

2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 3 200 Kč za osobu

sleva až 14%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, doprava, procedury, vstupy ...

Thermal Hotel Mosonmagyaróvár *** (lázně Mošoň) se nachází v centru městečka Mosonmmagyaróvár přímo u termálních lázní, které nedávno prošly renovací. Nabízí kvalitní služby zejména pro páry a seniory, komfortní pokoje s klimatizací, moderní restauraci, hotelovou vířivku a saunu a přímý vstup do lázní. Lázně doporučujeme těm, kteří nemají rádi velké komplexy a preferují klidné prostředí.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Mosonmagyaróvár

Aqua Hotel Thermal

Aqua Hotel Thermal

7, 9, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 4 420 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, procedury, vstupy ...

Aqua Hotel Thermal *** se nachází v areálu termálních lázní v srdci historického města Mosonmagyarovar poblíž rakouských a slovenských hranic. Nabízí moderně zařízené pokoje. wellness centrum s finskou saunou a infrasaunou, dětský zážitkový bazén vnitřní a venkovní bazén, restauraci a bar.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Mosonmagyaróvár

Aquasol Resort

Aquasol Resort

2, 4 noci

Od 10 090 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, procedury, vstupy ...

Aquasol Resort *** leží přímo u termálních lázní s vnitřními a venkovními bazény. Je vhodný pro páry, seniory a rodiny se staršími dětmi (nad 12 let). Skládá se ze dvou budov, které byly kdysi přístavbou hradu Magyaróvár. Nabízí komfortní ubytování, přímý vstup do lázní, možnost využívat restauraci v sousedním hotelu Aqua, půjčovnu kol, klidnou atmosféru a parkovací stání.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Mosonmagyaróvár

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.