Možnost on-line platby
Park Inn Zalakaros

Park Inn Zalakaros

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 3 880 Kč za osobu

sleva až 1940 Kč

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, animace,

Nový hotel Park Inn **** leží v lázeňském městečku Zalakaros v jihozápadním Maďarsku a nabízí moderní komfort, vlastní wellness centrum, volný vstup do vodního termálního komplexu Granit, konferenční prostory, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a výbornou kuchyni. TIP na víkendový relaxační pobyt i týdenní rodinnou dovolenou.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Zalakaros

Možnost on-line platby
4=3
7=6
Hotel Venus

Hotel Venus

2,3,4,5,7 nocí

Od 1 854 Kč za osobu

sleva až 1730 Kč

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, aktivity,

Bio Hotel Venus leží vedle hotelu Aphrodite v samém centru lázeňského města Zalakaros. Nabízí ideální polohu u lázní, vlastní wellness centrum s vnitřními a venkovními bazény, saunový svět, dětský koutek a hřiště a výbornou domácí kuchyni z vlastní zahrádky. Poblíž hotelu se nachází hotelová farma a historický zážitkový park.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Zalakaros

Možnost on-line platby
Hotel Karos Spa

Hotel Karos Spa

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 3 077 Kč za osobu

sleva až 1629 Kč

Cena obsahuje: polopenze, aktivity, animace, program, vstupy

Hotel Karos Spa je luxusní wellness hotel ležící poblíž centra lázeňského městečka Zalakaros. Nabízí prostorné 4 000 m2 wellness centrum s vnitřními a venkovními bazény, vodními atrakcemi a saunovým světem, velmi komfortní ubytování, špičkovou úroveň služeb, výborné zázemí pro rodiny s dětmi a příjemné prostředí.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Zalakaros

Lázně Zalakaros. Dovolená v Maďarsku s CK Geovita.


30 km od Balatonu leží jedny z nemladších lázní v Maďarsku. Prameny byly objeveny náhodou při hledání ložisek ropy a obsahují jód, bróm a velmi vysoký podíl fluoru. Pomáhají při léčbě pooperačních stavů, pro léčení nemocí pohybového ústrojí, využívají se pro rehabilitace a jsou účinné při léčení chronických gynekologických potíží. Další aplikace zahrnují také dásňové spreje a uhlíkato-parafinové lázně. Lázně v Zalakaros nejsou jen léčebnými lázněmi, najdete zde i zážitkové bazény, koupaliště, wellness centrum a dětský svět. V okolí si nenechte ujít ptačí rezervaci Zimány, Zalavár se zříceninami staroslovanského hradiště nebo si udělejte výlet přímo k nedalekému Balatonu.

Přihlaste se k odběru novinek