Lázeňské město Duszniki Zdrój leží na historické obchodní cestě Praha – Vratislav (Wrocław) v údolí říčky Bystrzyca Dusznicka mezi kopci Bystřického pohoří a Orlickými horami. V okolních lesích rostou nespočetně maliny, borůvky, houby a další lesní plody. Asi 6 km od obce se nachází přírodní rezervace "velká bažina" kde na jednom místě naleznete skvosty jako islandský mech nebo borovice zakrslé, které obvykle rostou jen v tundře. Historie městečka byla odjakživa spjatá s lázněmi.

Lázně leží ve výšce 588 m n.m. avšak jejich mikroklima je identické s místy položenými v 1000 m n.m. Studený pramen (Zimny Zdrój) byl objeven již v roce 1408. Příjemná chuť minerálních vod proslavila místo daleko za hranicemi. V roce 1800 vznikly první lázeňské budovy s procedurami postavenými na minerálních vodách a mléčných surovinách (kravské a ovčí mléko). Základní typy procedur a léčení to jsou přírodní koupele, bahenní zábaly, hydroterapie, inhalace, elektroterapie, masáže, léčebný tělocvik a další.

Indikace: vředová onemocnění žaludku a střev · jaterní nemoci · osteoporoza · chronické a alergické nemoci dýchacích cest · neplodnost · pohybový aparát

Možnost on-line platby
Lázeňský dům Jan Kazimierz

Lázeňský dům Jan Kazimierz

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Cena zahrnuje: plná penze, snídaně, aktivity, procedury, vstupy ...

Lázeňský dům Jan Kazimierz leží v krásném parku v lázeňském městečku Duszniki Zdrój na úpatí Orlických hor. Velmi malebné prostředí, příjemné lázeňské procedury, kvalitní služby a uklidňující lázeňská atmosféra přispívají k celkové pohodě a načerpání nové energie.

Polsko / Dolní Slezsko / Duszniki Zdrój

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.