Nic nenalezeno

Lázně Lendava leží v romantickém prostředí, v blízkosti rozsáhlých Lendavských vinic a současně v největším městě severního Slovinska v blízkosti hranic s Chorvatskem a Maďarskem. Tato poloha způsobila míšení tří různých kultur, žijících v harmonii. K netradičnímu objevení termálního pramenu došlu v roce 1965 během naftových vrtů. Léčivá voda, velmi bohatá na parafín, napomáhá při léčbě pohybového ústrojí, vylučování zplodin látkové výměny a umožňuje lepší vstřebávání účinných látek při léčbě. Léčivá voda má teplotu 62° C. Pro návštěvníky je k dispozicicelkem 8 termálních bazénů, včetně krytých, letního olympijského bazénu a dětských bazénů se skluzavkami.

Navzdory klidné atmosféře vás lázně Lendava překvapí moderními léčivými procedurami, wellness službami na vysoké úrovni a speciálními službami, k nimž patří například animační programy nebo tematické večery. Balneoterapie, využití přírodních zdrojů, termální, léčivé vody v kombinaci s moderními rehabilitačními metodami zaručuje spokojenost každého návštěvníka. Fitness, sauna, salón krásy, masáže, zábaly, aromaterapie – to vše přispívá k pozitivnímu obrazu o těchto lázních. Originálním nápadem je barevná sauna, jež využívá vlastnosti barev k vyvolání požadovaného stavu u návštěvníka; například zelená barva má evokovat pocity klidu, relaxu a využívá se pro navození pozitivní nálady a odbourání stresu.

Všestranná nabídka zdravotních služeb je doplněna bohatými wellness službami obsahující různé druhy masáží, saun a dalších služeb pro uvolnění těla i duše. V lázeňském komplexu se nachází hřiště na plážový volejbal a basketbal. Fotbalové hřiště a tenisové kurty jsou nedaleko. Sportovní zařízení umožňuje pořádání nejrůznějších sportovních soustředění.

Při pohledu na tichý tok řeky, malé potůčky plné ryb nebo nedotčenou přírodu známého Lužního lesa můžete mít pocit, jako by tu zastal čas. Léčba se specializuje především na revmatická onemocnění, onemocnění nervového systému, gynekologických onemocnění a celkového zotavení po operacích.

Přihlaste se k odběru novinek