Možnost on-line platby
BR
Bungalovy Terme Ptuj

Bungalovy Terme Ptuj

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 2 074 Kč za osobu

sleva až 15%

Cena obsahuje: polopenze, snídaně, aktivity, animace, parkování, vstupy

Bungalovy Terme Ptuj **** leží v malé lázeňské vesničce obklopené zelenou oázou hned u hotelu Primus a cca 200 metrů od termálního akvaparku s největším tobogánem ve Slovinsku.  Svým hostům nabízí soukromí, pestrý výběr sportovních a rekreačních aktivit, možnost polopenze v restauraci Zila a neomezený vstup do moderního thermalparku s vodními atrakcemi.

Slovinsko / Ptuj / Terme Ptuj

Možnost on-line platby
BR
Grand hotel Primus

Grand hotel Primus

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 3 485 Kč za osobu

sleva až 15%

Cena obsahuje: polopenze, aktivity, animace, parkování, vstupy

Grand Hotel Primus je luxusní hotel ležící v úchvatném historickém městě Ptuj. Hned vedle se nachází termální akvapark Thermalpark s toboganem a 18 jamkové golfové hřiště. Svým hostům nabízí luxus ve stylu starověkého Říma, elegantní wellness centrum, výborné gastronomické speciality a možnost relaxace a regenerace sil v překrásném prostředí.

Slovinsko / Ptuj / Terme Ptuj

Terme Ptuj, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita

Město Ptuj má bohatou historii, tedy i krásné památky, a je známé svým vynikajícím vínem, termálními lázněmi a aquaparkem. Patří mezi nejstarší slovinská města, už v dobách starověkého Říma mělo více než sto tisíc obyvatel. Turisté sem míří hlavně za léčivým termálním pramenem vhodným pro rehabilitaci revmatických a degenerativních onemocnění. Má také blahodárný účinek na pohybové ústrojí a neurologická onemocnění. Zdejší termální park se pyšní nejdelším systémem vodních skluzavek a tobogánů ve Slovinsku a nové atrakce stále přibývají. Samozřejmostí jsou vnitřní i venkovní bazény, ve kterých si každý, plavec i neplavec, děti i dospělí, adrenalinoví nadšenci i milovníci klidu najdou to své. Navštivte i wellness centrum nebo saunový svět. Vrátíte-li se zpět do města, zamiřte na Ptujský hrad, odkud je krásný rozhled do rovinaté krajiny, na řeku Drávu i na město samotné. V centru pak nesmíte minout kostel sv. Jiří, Orfeův památník, středověké domečky i starší stavby v malebných uličkách.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.