Hotel Vila Higiea

Hotel Vila Higiea **** leží v lázeňském komplexu Terme Dobrna, 50 metrů od hotelu Vita. Nabízí moderně a stylově zařízené pokoje, romantickou snídaňovou místnost, venkovní terasu s výhledem na lázeňský park, vinný sklípek a strategickou polohu uprostřed lázní.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Dobrna

Hotel Vita

Hotel Vita **** se nachází u vchodu do lázeňského komplexu Terme Dobrna. Nabízí komfortní ubytování, wellness a rehabilitační centrum, termální bazény, saunový svět, fitness centrum a restauraci. Během pobytu si užijete nádherné prostředí, energický lázeňský park a malebné okolí protkané pěšími a cyklistickými stezkami.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Dobrna

Terme Dobrna, Slovinsko, CK GEOVITA

Terme Dobrna leží na severovýchodě Slovinska zhruba 60 km od Mariboru. Se svou téměř 600letou tradicí patří mezi nejstarší evropské lázně.  Archeologické nálezy na tomto území dokazují, že Dobrnu a její termální vodu dobře znali již Keltové a Římané. Termální pramen znali i první slovinští osadníci. Lázně nabízejí kombinaci moderního přístupu k lázeňství a přírodního bohatství.  Místní voda má blahodárné účinky na léčení neurologických onemocnění, různých kožních onemocnění, degenerativních nervových onemocnění, cukrovky, problémů se zvýšeným krevním tlakem, problémy se srdcem a dýchacími orgány nebo při poruchách oběhového systému. K rehabilitaci se zde používá termální voda, bahno (fango) a rašelina.

Terme Dobrna se nacházejí v energetickém parku, jehož energetické body blahodárně působí na psychickou stránku, pozitivně posilují smysly a pomáhají při léčbě různých nemocí. Stačí se projit po parku a vnímat energii na místech s pěti energetickými body vyznačené na mapce parku.

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.