Vila Valaška: Relaxační víkend 2 noci 

Informace o Vila Valaška

Užijte si jedinečný víkend v krásné Jurkovičově vile poblíž parku a kolonády. V ceně masáže, relaxační koupele a volný vodního relax centra s bazény, vířivkou, saunou, parní lázní a sluneční terasou a parkování na uzavřeném parkovišti.

Zájezd je už po platnosti. Aktuální nabídky do požadovaného místa jsou zde: Vila Valaška

Vila Valaška
Vlastní doprava
Hotel
v areálu lázní
Polopenze, vstupy, parkování, procedury

UPOZORNĚNÍ

V období od 1.1.-31.1.2017 je hotel z provozních důvodu UZAVŘEN

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA **** je okouzlující kulturní památkou, která byla postavena v roce 1907 na základě projektu slovenského významného architekta Dušana Jurkoviče.  Díky nejmenším propracovaným detailům, dovede navodit příjemnou rodinnou atmosféru a zároveň pocit jako byste byli na luxusním zámku. Je oázou klidu, poezií dřeva a barev a patří mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice. Nabízí luxusní ubytování pro ty nejnáročnější hosty, zamilované páry a milovníky kvalitní gastronomie a individuálního přístupu. Příjemnou atmosféru dotváří také rozlehlá hotelová zahrada s jezírkem, unikátní schodiště uprostřed budovy zakončené prosklenou věží s vitráží či modré rámy zdobených oken. Vila Valaška je nejenom architektonickým skvostem, ale zároveň místem, kde můžete načerpat novou energii díky lázeňským a wellness procedurám.

 

Ubytování

Vila Valaška nabízí exkluzivní ubytování v 9 luxusních apartmánech. Prostorné jednolůžkové a dvoulůžkové apartmány jsou vybaveny bílým nábytkem, který nádherně kontrastuje s celým vybavením – lidová krása v moderním pojetí. Každý apartmán má svoji šatnu, ložnici, obývací pokoj, koupelnu a WC. V pokojích je individuální klimatizace, minibar, trezor a high-speed připojení k internetu.

 

Wellness centrum

Součástí hotelu Vila Valaška je  krásné intimní wellness centrum. Můžete si dopřát nejrůznější koupele, relaxační masáže, ale třeba i výjimečnou světloterapii či muzikoterapii. Hostům je k dispozici perličková lázeň, Kneippovy koupele, parní lázeň, fitness centrum nebo Jávský masážní salon.

Hotel VILA VALAŠKA je přímo propojený s hotelem VILA ANTOANETA, kde se nachází úžasný vodní relax centrum, které mohou hosté kdykoliv v průběhu pobytu využít. Najdete zde 2 bazény - vnitřní bazén s protiproudem propojený s vnějším bazénem, whirlpool, finskou saunu s ochlazovací kádí, parní lázeň, sluneční terasu s lehátky, ordinace lékařů a zdravotnického personálu, místnosti pro masáže, koupele, zábaly, inhalace a Jávský masážní salon.

 

Restaurace

Milovníci kvalitní gastronomie určitě ocení zdejší elegantní restauraci s bohatou nabídkou výborných jídel včetně vegetariánských a  dietních. Jídlo připravuje šéfkuchař "á la card" nebo přímo dle Vaší chuti. Klienti si mohou vybírat ze širokého sortimentu vynikajících moravských a světových vín. Součástí restaurace hotelu Vila Valaška je i letní terasa s výhledem na nádhernou zahradu kolem hotelu s altánem a jezírkem.

 

Slavní hosté

Vila Valaška se stala oblíbeným místem pro relaxaci řady známých českých osobností. Mezi jinými toto výjimečné místo navštívili:  Lucie Bílá, Beáta Rajská, Světlana Nálepková, Martin Dejdar, Václav Postránecký, manželé Adriana a Luděk Sobotovi či manželé Eva a Václav Hudečkovi.

Poznámka

doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Cena obsahuje

2x ubytování, 2x polopenze (snídaně - formou bufetu, večeře - výběr z menu), 2 relaxační procedury: 1x klasická masáž s éterickými oleji celková nebo anticelulitidová masáž s břečťanovým gelem, 1x hydromasáž zvukovými vlnami světelnou terapií ), volný vstup do vodního relax centra (krytý bazén s protiproudem, jacuzzi, sauna, parní lázeň, sluneční terasa), zapůjčení županu, parkování na uzavřeném parkovišti, zákonné pojištění CK

Cena neobsahuje

lázeňský poplatek 15 Kč za osobu a den

Tento zájezd pořádá GEOVITA s.r.o., centrála (IČO: 28568541)

Vila Valaška, Luhačovice, Česká republika, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
 • Recepce 24h
 • Restaurace
 • Bazén krytý
 • Dětské hřiště
 • Internet
 • Balneoterapie
 • Vířivka
 • Fitness
 • Zábaly
 • Obklady
 • Další léčebné procedury
 • Výtah
 • Parkoviště
 • Masáže
 • Zahrada
 • Kneippova koupel
 • Wellness
 • Sauna
 • Léčebné procedury
Skrýt popis
Facebook