Vila Valaška: Wellness pobyt 7 nocí 

Informace o Vila Valaška

Týdenní wellness pobyt v kouzelných Luhačovicích. V ceně plná penze, komfortní ubytování, 6 lázeňských procedur včetně koupelí a masáží, volný vstup do vodního relax centra s bazény, saunou, parní lázní a sluneční terasou a zapůjčení županu.

Zájezd je už po platnosti. Aktuální nabídky do požadovaného místa jsou zde: Vila Valaška

Vila Valaška
Vlastní doprava
Hotel
v areálu lázní
Plná penze, vstupy, parkování, procedury

UPOZORNĚNÍ

V období od 1.1.-31.1.2017 je hotel z provozních důvodu UZAVŘEN

Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA **** je okouzlující kulturní památkou, která byla postavena v roce 1907 na základě projektu slovenského významného architekta Dušana Jurkoviče.  Díky nejmenším propracovaným detailům, dovede navodit příjemnou rodinnou atmosféru a zároveň pocit jako byste byli na luxusním zámku. Je oázou klidu, poezií dřeva a barev a patří mezi nejvýznamnější stavby lázeňského města Luhačovice. Nabízí luxusní ubytování pro ty nejnáročnější hosty, zamilované páry a milovníky kvalitní gastronomie a individuálního přístupu. Příjemnou atmosféru dotváří také rozlehlá hotelová zahrada s jezírkem, unikátní schodiště uprostřed budovy zakončené prosklenou věží s vitráží či modré rámy zdobených oken. Vila Valaška je nejenom architektonickým skvostem, ale zároveň místem, kde můžete načerpat novou energii díky lázeňským a wellness procedurám.

 

Ubytování

Vila Valaška nabízí exkluzivní ubytování v 9 luxusních apartmánech. Prostorné jednolůžkové a dvoulůžkové apartmány jsou vybaveny bílým nábytkem, který nádherně kontrastuje s celým vybavením – lidová krása v moderním pojetí. Každý apartmán má svoji šatnu, ložnici, obývací pokoj, koupelnu a WC. V pokojích je individuální klimatizace, minibar, trezor a high-speed připojení k internetu.

 

Wellness centrum

Součástí hotelu Vila Valaška je  krásné intimní wellness centrum. Můžete si dopřát nejrůznější koupele, relaxační masáže, ale třeba i výjimečnou světloterapii či muzikoterapii. Hostům je k dispozici perličková lázeň, Kneippovy koupele, parní lázeň, fitness centrum nebo Jávský masážní salon.

Hotel VILA VALAŠKA je přímo propojený s hotelem VILA ANTOANETA, kde se nachází úžasný vodní relax centrum, které mohou hosté kdykoliv v průběhu pobytu využít. Najdete zde 2 bazény - vnitřní bazén s protiproudem propojený s vnějším bazénem, whirlpool, finskou saunu s ochlazovací kádí, parní lázeň, sluneční terasu s lehátky, ordinace lékařů a zdravotnického personálu, místnosti pro masáže, koupele, zábaly, inhalace a Jávský masážní salon.

 

Restaurace

Milovníci kvalitní gastronomie určitě ocení zdejší elegantní restauraci s bohatou nabídkou výborných jídel včetně vegetariánských a  dietních. Jídlo připravuje šéfkuchař "á la card" nebo přímo dle Vaší chuti. Klienti si mohou vybírat ze širokého sortimentu vynikajících moravských a světových vín. Součástí restaurace hotelu Vila Valaška je i letní terasa s výhledem na nádhernou zahradu kolem hotelu s altánem a jezírkem.

 

Slavní hosté

Vila Valaška se stala oblíbeným místem pro relaxaci řady známých českých osobností. Mezi jinými toto výjimečné místo navštívili:  Lucie Bílá, Beáta Rajská, Světlana Nálepková, Martin Dejdar, Václav Postránecký, manželé Adriana a Luděk Sobotovi či manželé Eva a Václav Hudečkovi.

Poznámka

doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu viz níže Slevy a příplatky

Cena obsahuje

7x ubytování, 7x plná penze (snídaně formou rautu, oběd a večeře výběrem z menu), 6 lázeňských procedur: 1x perličková koupel, 1x klasická masáž éterickými oleji částečná, 1x přísadová relaxační koupel, 1x indická masáž hlavy, 1x reflexologie plosky nohou, 1x relaxační zábal dle vlastního výběru, volný vstup do vodního relax centra (2 bazény, jacuzzi, sauna, parní lázeň, sluneční terasa), zapůjčení županu zdarma, parkování na uzavřeném parkovišti, zákonné pojištění CK

Cena neobsahuje

lázeňský poplatek 15 Kč za osobu a den

Tento zájezd pořádá GEOVITA s.r.o., centrála (IČO: 28568541)

Vila Valaška, Luhačovice, Česká republika, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
 • Recepce 24h
 • Restaurace
 • Bazén krytý
 • Dětské hřiště
 • Internet
 • Balneoterapie
 • Vířivka
 • Fitness
 • Zábaly
 • Obklady
 • Další léčebné procedury
 • Výtah
 • Parkoviště
 • Masáže
 • Zahrada
 • Kneippova koupel
 • Wellness
 • Sauna
 • Léčebné procedury
Skrýt popis
Facebook