Gruzie všemi smysly 8 dnů 

Informace o Gruzie, poznávací zájezd

Poznávací zájezd na 8 dnů po Gruzii a všech známých místech. Zažijte Gruzii všemi smysly. Projedeme všechna významná místa od Kutaisi, přes Gori, Tbilisi, Velký Kavkaz. Neopomeneme významná místa jako jsou kláštery, UNESCO památky, chrámy, moderní a historické stavby a místa, město kabinových lanovek - Chiatura, lázně Borjomi. I přírodní jedinečnosti jako je skalní město, kaňon Okatse, jeskyni Prometheus. Vyzkoušíme i tradiční kuchyni, nápoj chacha, víno z kvevri a další dobroty místní kuchyně.

Zájezd je už po platnosti. Aktuální nabídky do požadovaného místa jsou zde: Gruzie, poznávací zájezd

Sleva 1 600 Kč/osoba
Letecky
Hotel
Polopenze, program, aktivity, doprava
Zájezd se uskuteční pro minimálně 10 účastníků

Program zájezdu

1. den - Přílet a první noc v Gruzii

Odlet na zájezd je možný ze dvou míst: 

 Z Prahy v cca 21:00 nebo z Katovic (PL) v cca 10:00.

Přílet letadla z Katovic do Kutaisi je plánován v 14:50 místního času.

Přílet letadla z Prahy do Kutaisi následující den v 2:55 místního času. Let trvá přibližně 3h 20min. Časový posun +3h.

Transfer z letiště do města Kutaisi, kde máme zajištěné ubytování, zabere kolem 40 min.

 

Časy podané v programu zájezdu i pořadí míst jsou orientační. Cílem zájezdu je ukázat účastníkům Gruzii takovou jaká skutečně je. Úprava časů nebo změny v programu jsou možné, buď z důvodu objektivních nebo po dohodě s účastníky. S námi poznáte Gruzii všemi smysly.

2. den - Kutaisi a okolí města

Po snídani, kterou si dáme do pozdější hodiny (do 10:30), kvůli pozdnímu nočnímu příletu, vyrazíme z hotelu v Tskaltubo na prohlídku okolí vč. města Kutaisi.

12:00 Navštívíme krásný přírodní úkaz Okatse kaňon, kde nás čeká pěší trasa (max. 5km, lze i méně) vč. lávek a mostků přímo nad kaňonem. Krásné výhledy i výlet patří k jedinečným. Celkem nám to zabere do 3 hodin času. Těm co neradi chodí, lze zajistit na zpáteční cestu (cca 2,5 km) taxi. (vstup je v ceně zájezdu).

16:00 Oběd si dáme po této vyhlídkové procházce

17:00 - Prometheova jeskyně. Jeskyně byla objevena teprve v 1984 roce a je největší jeskyní v Gruzii. Prohlídka je úchvatná nasvětlením, geologickými útvary i akustikou. Závěr jeskyně tvoří malá říčka, kterou se vyplouvá na člunech z jeskyně. (vstup je v ceně zájezdu).

19:30 - Večeře v Kutaisi nebo přímo v hotelu v Tskaltubo (je v ceně zájezdu)

3. den - Přesun přes Gori a skalní město do Tbilisi

8:00 - 9:00 Snídaně v hotelu v lázeňském městečku Tskaltubo.
9:00 - po snídani se vydáme dál, ve směru Tblisi - do města Gori. Cesta vede přes rezervaci Borjomi. Jde o jeden z hlavních silničních tahů v Gruzii, uvidíte nefalšovaný obraz dopravy v zemi.
12:00 - Oběd cestou do rodiště Josifa Vissarionoviče Džugašviliho

13:00 - Uplistsikhe, skalní město, kde je mnoho důkazů o životě dávných předků stojí jednoznačně za to. Krom skalních otvorů a pozůstatků po prapředcích je zde také kostel a zůstatky chrámu, kde pravděpodobně měla svůj sňatek nejznámější a nejsilnější panovnice Gruzie, královna Tamar.
15:00 - Gori to je pevnost nad městem. Město samotné je budované v duchu socialistického funkcionalismu. Čím je však známé především - to je muzeum Stalina, který se v Gori narodil. Jedná se o muzeum osobnosti Stalina, které dnes již, na štěstí, ukazuje osobu tohoto politika, vojevůdce a revolucionáře v celém kontextu. V areálu muzea stojí i jeho rodný dům a obrněný pancéřový vagón, kterým cestoval. (vstupy nejsou v ceně zájezdu).

17:30 - po prohlídkce odjezd do hlavního města Tbilisi, kde je zajištěno ubytování v 3* hotelu
19:00 - Večeře (v ceně zájezdu)
po / před večeří - Ubytování v hotelu 3 *, Tbilisi

4. den - Tbilisi, hlavní město Gruzie

do 9:00 Snídaně v hotelu v Tbilisi
9:00 - 19:00 Celý den věnujeme prohlídce hlavního města Tbilisi. Město s historií, moderní architekturou, přívětivými a nápomocnými obyvateli. Město živé a s řadou kontrastů. Uvidíme každé z míst, které charakterizují Tbilisi: pevnost nad městem Narikala, nepřehlédnutelnou sochu Matky Gruzie - Kartlis deda, moderní most, který nechal postavit bývalý prezident Saakašvili - Most míru, Prezidentský palác, třetí největší východní ortodoxní katedrálu na světě - Katedrálu Nejsvětější Trojice (běžně nazývaná Sameba), křivé hodiny, Rustaveliho třídu, staré Tbilisi a další místa. V průběhu dne bude pochopitelně i čas na oběd. Později odpoledne se podíváme i do Mtatsminda parku, který je rekreační a společenskou zónou (jízdenka lanovkou v ceně). Po návratu zpět do centra budete mít prostor pro večerní procházku a večeři. 
Po 20:00 večeře (není zahrnuto v ceně zájezdu)

5. den - Okolí Tbilisi a volný čas

do 9:00 snídaně v hotelu, Tbilisi

09:15 - odjezd z města do nedalekého kláštera Jvari, který byl v minulosti vzorovou stavbou pro mnohé pravoslavné kláštery a kostely. Z místa je nádherný výhled na soutok řek Mtkvari (Kura) a Aragvi. Výhledy do krajiny a na katedrálu ve městečku Mtskheta stojí za to.

10:15 - Návštěva katedrály Sveticchoveli ve Mtskheta patří přímo k povinnostem :-). Je to duchovní centrum Gruzie, kde sídlí arcibiskup. V dobách starověku se jednalo také o hlavní město. Katedrála sloužila jako hlavní svatební i pohřební místo vládců Gruzie.

12:00 - Po prohlídce katedrály a městečka s nespočtem stánků a prodejniček vyrazíme směrem zpět do Tbilisi. Cestou si můžeme dopřát degustaci vč. malého občerstvení a prohlídku tradičního gruzínského vinařství (vstupné cca 260 Kč není v ceně). Gruzie se považuje a je považována za kolébku vinařství, což argumentují díky způsobu výroby vína v tzv. kvevri.

po 14:00 - Oběd a volný čas v Tbilisi. Těm, kteří musí vyzkoušet tradiční (jiné než u nás známe) sirné lázně v Tbilisi, pomůžeme s dopravou do místa. Stojí to určitě za to - je to jiné než známe z Česka a velmi typické pro gruzínskou kulturu, společenský život i jako vizitka země a města. Název jste asi již slyšeli i dříve. Jedná se o lázně Abanotubani.

Do večerních hodin máte čas na vlastní program, procházky nebo některá z muzei či galérii. Město nabízí i řadu možností pro nákupy, od malých pouličních stánků, po moderní nákupní centra. Večeře není zahrnuta v ceně.

6. den - 12.5. Ananuri, Gudauri, Kazbegi

do 8: 45 Snídaně v hotelu, Tbilisi
09:00 - vyrazíme dnes směrem na Kavkaz, projedeme i vojenskou cestu a dostaneme se až pod vrcholky Velkého Kavkazu, až do samotného Kazbegi. 10:00 - zastavíme se u vodní nádrže Žinvali, která je novodobou stavbou, jedná se o umělý vodní rezervoár s vodní elektrárnou. Atraktivnost tohoto místa je ve spojení s pevností Ananuri, které se velmi často objevují na pohlednicích a fotkách z Gruzie. Pevnost bývala kdysi výše na kopci, dnes je u vodní hladiny přehrady a vytváří onu krásnou kulisu u vodní plochy. Následně budeme pokračovat do Gudauri, největšího zimního střediska v Gruzii. Gudauri je již přímo na Velkém Kavkazu a patří mezi oblíbená místa pro zimní sporty, treky i vycházky. Nedaleko nad Gudauri stojí velká "mozaika" - pomník gruzínsko - ruského přátelství z 80´ let. Čas na oběd bude v Gudauri nebo blízkém okolí.
13:30 -Dále  budeme pokračovat tzv. Gruzínskou vojenskou cestou a budeme křižovat  i trasu nově otevřené moderní kabinové lanovky, která prochází přes 2 údolí až do obce Kobi. Je dlouhá 8 km. Cesta je nádherná a s dechberoucími výhledy do okolí a na majestátné ledovce Velkého Kavkazu. (Lanovka byla otevřena v lednu 2019 jako přibližovadlo pro místní obyvatele i lyžaře ze strany Kobi a pokud bude v provozu, tak ji také vyzkoušíme:-). V případě nevhodného počasí nebo technické odstávky, kterých termín ještě není znám, to možné nebude.) Silnicí s krásnými výhledy se dostaneme až do Kazbegi.
14:30 - Příjezd do Kazbegi dle zvolené trasy)

15.00 - výjezd terenními auty k Cminda Sameba (kostel Nejsvětější Trojice) v Gergeti (je v ceně zájezdu). Návrat auty nebo pěší trek cca 2,5hod., prohlídka města
po 19:00 - Večeře (v ceně zájezdu)

7. den - Chiatura, návrat do Kutaisi, večeře doma u místního vinaře

do 8:45 snídaně
9:00 Odjezd směr Chiatura a následně zpět do Kutaisi. Jedná se o delší přesun, který je ale fakt zajímavý. Projedeme opět přes sedla Velkého Kavkazu směr Gudauri a Mtskheta, Cestou, širokou úrodnou pánví, mezi Malým a Velkým Kavkazem, někde v okolí Gori se zastavíme na oběd. Poté přejedeme do hornického města Chiatura. 
15:00 Příjezd do Chiatury, hornického města položeného v údolí mezi vysokými kopci, na kterých jsou sídliště, obytné čtvrti i doly. Chiatura je známá sítí lanových drah, které slouží obyvatelům jako městská věřejná doprava. Dnes již nejsou všechny kabinové lanovky v provozu, ale i ty funkční stojí zaručeně za to. Jízda lanovkami z 50 let je nevšedním a silným zážitkem. Město je velmi významné i z pohledu hospodářského, jelikož se zde těží mangan. Je však potřeba vzhled města, i jeho řád, brát jako realitu všedního dne. Odjezd po 17 hod.

18:30 příjezd do Kutaisi a přesun na tradiční degustační večeři do vinného sklípku na okraji města. Malého nekomerčního podniku pana Toma, kde vyzkoušíme tradiční, domácí, degustační a bohaté menu a nebude chybět ani víno ze zakopaných v zemi kvevri. (večeře, voda a víno jsou v ceně zájezdu). Poslechneme si i krátké představení podniku, který je rodinný a stojí i na vinařské tradici. Domácí, klidná a veselá atmosféra je zde všeho základem :-). Návrat do hotelu předpokládáme mezi 22 a 23 hod.

  • Degustační menu v Kutaisi. Poznejte Gruzii všemi smysly s CK Geovita.
    Bohaté stoly patří ke gruzínské pohostinnosti.

8. den - Gelati, parlament, Bagrati. Večerní odlet do ČR

do 9:15 snídaně
09:30 - odjezd do okolí a na periférie Kutaisi, které nabízí nejen přírodní atrakce, které jsme viděli 2. den. Okolí má i hluboké historické kořeny. Dle mytologie zde mířili Jáson s Argonauty pro Zlaté rouno. Byli zde korunováni panovníci, bylo zde i hlavní město a nyní je zde i parlament Gruzie. Navštívíme klášter Motsameta, kde učaruje nejen architektura ale i okolní příroda.
11:00 - po kratším přesunu se dostaneme k další z UNESCO památek - Gelati klášter. Je to místo korunovací a také i hrobky významných králů Davida IV. a Jiřího V. Zářivého. Gelati bylo i akademii, takže se zde kumulovalo intelektuální jádro Gruzie. Dnes je místo důkladně restaurováno.
od 12:30 Oběd, na který bude čas cestou zpět do Kutaisi. Projedeme i kolem moderní budovy parlamentu, které připomíná žabí oko.
14:00 - Bagrati - katedrála na kopci nad Kutaisi, která povstala téměř z úplných ruin, když byla na konci 17. století vypálena a zničena osmanským vojskem. Zajímavostí je, že památka byla nákladně a vzhledně opravena, byly přistaveny i moderní prvky. Toto však způsobilo, že odklon od striktních požadavků na rekonstrukci znamenal vyškrtnutí (2017) ze seznamu UNESCO. 
14:30 - Procházka do centra Kutaisi
15:00 - Volný čas v centru Kutaisi. Doporučujeme navštívit velkou a vše nabízející tržnici, která je vyhlášena v celém regionu.
18:00 - Večeře (v ceně zájezdu)
Odjezd účastníků s odletem do Prahy: 16:30
Odjezd účastníků zájezdu s odletem do Katovic: 20:30

Odlet z letiště Kutaisi do Prahy: 19:10. Přístání v Praze cca 21:00 (SEČ). Délka letu: 3h:50min
Odlet z letiště Kutaisi do Katovic: 23:05. Přistání v Katovicích následující den v cca 00:35 (SEČ). Délka letu:3h:30min

Program 8denní poznávací cesty po Gruzii je sestaven tak, aby odpovídal možnostem většiny z nás. Záleží nám na kvalitě ubytování, aby odpočinek i pocit z dovolené byl co nejlepší. Hotely jsou zpravidla na úrovni ***. Máme připraveny na trase hotely nebo penziony. Pokoje jsou 2 a 3lůžkové a vždy se sociálním zázemím. Objekty se nachází vždy poblíž centra, aby si každý mohl vyrazit ve volné chvíli do okolí i sám či bez průvodce. V hotelech i penzionech jsou podávány snídaně, někdy i večeře. V případě, že se jedná o tzv. garni hotel / penzion, tak je gastronomická část v samostatné budově.

Program

8denní poznávací zájezd nás dovede do krásných míst Gruzie, jakými jsou historická města, přírodní úkazy, kláštery, muzea, pevnosti a pochopitelně i Kavkaz (Velký Kavkaz). S tím se pojí potřeba několika změn ubytování, aby to bylo, jak říkáme - pohodové cestování, tak využijeme pouze 3 objekty. 3 noci v Kutaisi, 2 noci v Tbilisi, 2 noci v Kazbegi. Gruzie je zemí poměrně malou, což nám dává možnost vidět ty nejzajímavější místa. 

Poznávací zájezd na 8 dnů po Gruzii a všech známých místech. Zažijte Gruzii všemi smysly. Začneme v Kutaisi, kde dnes sídlí i gruzínský parlament. Kutaisi je mnohými považováno za nudné město. Dá se s tím souhlasit pouze co do architektury a nočního života. Jinak jde o významné město, jak v současnosti tak i v minulosti. Důkazy jsou v okolí města i městě samotném - Bagrati katedrála (byla v UNESCO do 2017 roku), klášter v krásné krajině - Motsameta, klášter a bývalá akademie Gelati, kde byli korunováni a pohřbíváni významní vládci Gruzie (UNESCO). V okolí se nachází, a my je navštívíme, krásné přírodní úkazy - kaňon Okatse s visutými lávkami a největší jeskynní útvar Prometheus. Samotné centrum Kutaisi je charakteristické jedinečnou fontánou a široko daleko vyhlášeným bazarem (tržnicí). Gruzie je světoznámá řešením hromadné dopravy kabinovými lanovkami. Nemůžeme tedy minout hornické město Chiatura, které vzkvétalo v dobách sovětské vlády, kdy byl plán toto město vybudovat jako vzorové a výstavní město dělnické třídy a blahobytu. Město, ač je ho třeba vnímat takové jaké dnes je, má stále velký význam, jelikož se zde nachází největší zásoby manganu. Mangan byl významně využíván v době II. světové války, i později, ve zbrojním průmyslu. Podíváme se i do Gori, města s pevností stojící na kopci nad ním. Gori je však známo především díky Stalinovi, který se zde narodil. Osoba Stalina, vlastním jménem Josif Vissarionovič Džugašvili, je zde dnes již představována v historické celistvosti. Hovoří se i o miliónech obětí, které má na svědomí. Součástí muzea je také obrněný vagón, kterým cestoval i jeho rodný dům. Gruzie to jsou pravoslavné kláštery, kolébka vína, nádherná příroda Velkého i Malého Kavkazu, subtropické klima i drsné podmínky ledovců, jako je Kazbek.... to vše nás v další části putování po Gruzii čeká. 

Cestou z Gori se zastavíme ve skalním městě, kde v dobách pravěkých bydleli předkové tamního obyvatelstva. Historie skalního města Uplistsikhe sahá až do doby bronzové. Nemůže nám uniknout ani duchovní centrum Gruzie - Mccheta, chrám Sveticchoveli (zapsán v UNESCO)  a nad městem a soutokem řek Kura a Aragvi stojící klášter Jvari. Být tak blízko hlavního města, nejde ho vynechat. Tbilisi je městem kontrastů - rychle se rozvíjí, zůstavají zde viditelné vlivy ruských a osmanských tradic, koloniální architektura. Moderna s historii se zde snoubí velmi intenzivně a je to vidět o to víc, že Tbilisi je částečně v kopcích, ze kterých je ona propletenost vidět. Město je veliké a rozprostírá se do okolních údojí. Nenecháme si ujít centrum, staré Tbilisi, pevnost nad městem, botanickou zahradu, chrám Svaté Trojice, Matku Gruzii, moderní Most Míru, parky, staré uličky, zábavný park nad městem a mnoho dalšího. Tbilisi je potřeba "nasát" a zažít ho v denní i noční dobu. Po dvoudenním programu v Tbilisi je čas vyrazit do podhůří i do hor Velkého Kavkazu, cestou navštívíme Ananuri, pevnnost, která nemůže chybět na žádné fotografii. Čeká nás část Gruzínské vojenské cesty, horské středisko Gudauri, Kobi a jízda zcela novou, v lednu otevřenou 8km kabinou do horské lokality Kobi. Alternativou je, v případě, že bude technická odstávka (kterou ještě, v době přípravy tohoto programu, provozovatel neoznámil), dojezd autobusem až do Kazbegi. Procházky, kratší výlet a vnímání velikosti okolních hor jsou nezapomenutelnými zážitky.

Ubytování

Hotely nebo penziony jsou na úrovni ***. 2 a 3lůžkové pokoje jsou vybaveny sociálním zázemím. Samozřejmostí jsou ručníky, toaletní papír. Pokoje mají zpravidla i TV a klimatizaci. Pokoje jsou čisté a funkčně vybaveny. Objekty (často i pokoje) nabízí připojení k internetu Wi-fi.

Gastronomie

Snídaně jsou v ceně zájezdu a jsou zpravidla servírované. Při větším počtu hostů jsou formou bufetu. Snídaně jsou na studeno i teplo. Často jsou podávány párky, míchaná nebo jinak připravená vajíčka. Je dostatek pečiva, salámy nebo pomazánky, máslo, čaj, voda, káva.

Na obědy máme v programu vždy přibližně hodinu a účastníci si je hradí sami. Snažíme se vybírat místní nebo regionální restaurace, které jsou cenově na úrovni našich podniků nebo levnější. Na obědy je potřeba počítat s 10-15 lari na osobu, což odpovídá cca 80-120 Kč. 

Večeře jsou 5x v ceně zájezdu a to i včetně tradiční bohaté degustační večeře s vínem z kvevri. Tuto večeři máme v plánu v poslední večer v Kutaisi. Večeře v Tbilisi si hradí účastníci sami - nejsou v ceně zájezdu.

Wellness a lázně

Objekty ve kterých jsou zajištěny noclehy nemají wellness ani jiné lázeňské zázemí. Jedná se o hotely pro městskou a poznávací turistiku. Lázně lze navštívit v rámci volného programu v Tbilisi. Doporučujeme vyhlášené a tradiční gruzínské sirné lázně Abanotubani nedaleko Starého Tbilisi.

Rekreace a sport

Součástí zájezdu jsou i vycházky a "treky". jedná se o vzdálenosti cca kolem 5 - 6km. Prohlídky měst a dalších památek jsou kombinovány autobusovou dopravou a peší prohlídkou. Jde nám o to, aby byl zájezd přijatelný a zážitkem pro všechny.

Děti

Ceny pro děti nejsou nijak odlišeny. Jedná se o poznávací zájezd, kdy každý účastník je brán jako jedna osoba. Má k dispozici pokoj a postel (nejsou přistýlky), stravu, dopravu, služby delegáta. Doporučený věk dětí pro tento poznávací zájezd je 15 let a více.

Ostatní

Žádná zvláštní pravidla pro čerpání ubytovacích služeb nejsou zavedena. Účastníci musí mít k předložení cestovní doklad. Vízum, očkovací povinnost, další dokumenty pro Gruzii nejsou nutná. Doporučujeme pochopitelně cestovní pojištění, které rádi zajistíme a také registraci do databéze Ministerstva zahraničí DROZD (Dobrovolná registrace občanů při zahraniční dovolené).

Cena obsahuje

letecká doprava včetně letištních tax, doprava místním autobusem, 7x ubytování se snídaní, 3x večeře vč. tradiční degustační, 1x oběd před odletem, služby českého a gruzínského průvodce, vstupy do kaňonu Okatse, jeskyně Prometheus, lanovka v Tbilisi, terénní auta v Gergeti, zákonné pojištění CK

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, pojištění storna, vstupy do sirných lázní, muzei a památek, obědy, degustace vína,2x večeře, suvenýry.

Poznámka

doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu za zvýhodněnou cenu, viz. níže: Slevy a příplatky

Tento zájezd pořádá GEOVITA s.r.o., centrála (IČO: 28568541)

Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
pevnost Narikala a typická lanovka. Zájezd do Gruzie s CK Geovita.
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Staré Tbilisi
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
Kazbegi.
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Trasa poznávacího zájezdu po Gruzii. CK Geovita.
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Bagrati
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Bazar a tržnice
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Kolébka vinařství.
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
lávky v přírodní rezervaci
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Poznávací zájezd po Gruzii s CK Geovita
Tamada
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
Ubytování pod Kazbegem.
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
tradiční lázně.
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
podhůří Kavkazu
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
Lázně Tskaltubo.
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
Tbilisi.
Poznávací zájezd Gruzie. Dovolená s CK Geovita.
Ananuri.
Kazbegi. Ubytování v Gruzii. Poznávací zájezd s CK Geovita.
Dormitory Tbilisi. Ubytování v Gruzii. Poznávací zájezd s CK Geovita.
Tskaltubo. Lázně poblíž Kutaisi. Ubytování v Gruzii. Poznávací zájezd s CK Geovita.
sociální zázemí v pokojích. Gruzie s CK Geovita.
Hotel v Kutaisi. Poznávací zájezd po Gruzii.CK Geovita.
Tskaltubo. Lázně poblíž Kutaisi. Ubytování v Gruzii. Poznávací zájezd s CK Geovita.
Hotel v Kutaisi. Poznávací zájezd po Gruzii. CK Geovita.
Tskaltubo. Lázně poblíž Kutaisi. Ubytování v Gruzii. Poznávací zájezd s CK Geovita.
Hotel v Kutaisi. Poznávací zájezd po Gruzii. CK Geovita.
Hotel v Kutaisi. Poznávací zájezd po Gruzii. CK Geovita.
Hotel v Kutaisi. Poznávací zájezd po Gruzii. CK Geovita.
Tbilisi,městská část poblíž Didube.Gruzie s CK Geovita.
Hotel v Kutaisi. Poznávací zájezd po Gruzii. CK Geovita.
pokoj dvoulůžkový. Gruzie s CK Geovita.
pokoj třílůžkový. Gruzie s CK Geovita.
Hotel v Kutaisi. Poznávací zájezd po Gruzii. CK Geovita.
Hotel na trase poznávacího zájezdu. Gruzie s CK Geovita
Hotel v Kutaisi. Poznávací zájezd po Gruzii. CK Geovita.
Degustační menu v Kutaisi. Poznejte Gruzii všemi smysly s CK Geovita.
Bohaté stoly patří ke gruzínské pohostinnosti.

Možnost on-line platby Možnost online platby

Facebook