BR
Hotel Margherita

Hotel Margherita

4,7 nocí

Od 7 819 Kč za osobu

sleva až 5%

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, aktivity, ...

Hotel Margherita leží u dojezdu sjezdovky 180 metrů od sedačkové lanovky patřící do rezortu Mottolino. Nabízí ideální polohu pro provozování zimních i letních sportů, prostornou terasu s úchvatnými výhledy, restauraci a bar s kulečníkem, komfortní ubytování v útulných pokojích, wellness centrum, zázemí pro rodiny s dětmi a kyvadlovou dopravu do centra města.

Itálie / Alta Valtellina / Livigno

Hotel Loredana

Hotel Loredana

7 nocí

Od 14 630 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, aktivity, ...

Hotel Loredana *** leží ve vyšší části lyžařského ráje Livigno u dojezdu sjezdovky patřící do rezortu Mottolino. Nabízí ideální polohu pro provozování zimních i letních sportů, komfortní ubytování v útulných pokojích, wellness centrum, skvělou italskou gastronomii, nádherné výhledy a příjemnou horskou atmosféru.

Itálie / Alta Valtellina / Livigno

BR
Hotel Intermonti

Od 15 526 Kč za osobu

sleva až 23%

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, aktivity, ...

Hotel Intermonti **** leží přímo u sjezdovky na slunečné straně údolí lyžařského střediska Livigno, 200 metrů od sedačkové lanovky Teola. Nabízí elegantní interiéry, wellness s vnitřním bazénem a saunou, restauraci, bar, společenskou místnost s kulečníkem, bezcelní obchod a panoramatické výhledy do okolí. U hotelu se nachází zastávka Ski busu, který zajišťuje bezplatnou dopravu do města (1,5 km) a k rezortu Mottolino (cca 1,5 km od hotelu)

Itálie / Alta Valtellina / Livigno

Hotel Pare

Hotel Pare

7 nocí

Od 16 362 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, aktivity, ...

Hotel Pare leží v lyžařském rezortu Livigno hned u sjezdovky a sedačkové lanovky, 50 metrů od zastávky skibusu a cca 1,5 km od centra města. Nabízí útulné prostředí, vnitřní bazén, saunu, posilovnu, výbornou gastronomii a komfortní ubytování. Sedačková lanovka se nachází 1 km od hotelu.

Itálie / Alta Valtellina / Livigno

Livigno, Itálie. Zimní dovolená v Livigno s CK Geovita.

Lyžařské středisko Livigno leží v Lombardii a nachází se u stejnojménoho jezera Lago di Livigno. Lyžaři a snowborďáci ho spíše hladají pod názvem lyžařské oblasti Alta Valtelina, kam patří také Bormio, Livigno, Santa Catarina, Alta Valtellina a Valdidentro San Colombano. Livigno je vyhlášené alpské středisko, které dnes nabízí atrakce celoročně. Zimní dovolená v Livignu stojí určitě za to. Jsou zde desítky kilometrů sjezdovek, výborně upravované běžecké okruhy, nespočet obchůdků a restaurací. Najdete v tomto top evropském lyžařském středisku široké sjezdovky, příjemnou gastronomii, odpolední apre ski akce a nechybí ani bohatý noční život. Livigno je také bezcelní zónou, co dělá místo ještě více atraktivní. 

Sjezdovky a běžecké tratě Livigno

sjezdovky km
lehké 30
střední 65
těžké 20

6 kabin, 14 sedaček, 12 vleků.

Celkem v Livigno najdete 115 km sjezdovek. Běžkaři si užijí 30 km upravovaných tras. Středisko se rozpíná v nadmořské výšce 1.816 - 2.785.m n.m. Lyžuje se zde od prosince až do Velikonoc. Začátek sezóny a v duben jsou za skvělé ceny a se skipasem v ceně. U hotelů uvádíme "AKCE - SKIPAS V CENĚ". V zimní sezóně 2019/ 2020 to je konkrétně od 30.11. do 21.12.2019  a od 11.4.do 25.4.2020.

Zimní mapu celého střediska Livigno si můžete prohlédnout rovněž v datailu.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.