Lyžařské středisko Pinzolo je součástí rozsáhlé lyžařské oblasti Val di Sole a ve srovnání se sousedním střediskem Madonna di Campiglio nabízí kompaktnější prostředí a méně přeplněné sjezdovky. Lyžovat zde můžete na 32 kilometrech upravených sjezdovek, které jsou obsluhovány 14 vleky v nadmořské výšce od 800 do 2100 m. Jedná se převážně o jednodušší mírné svahy, ale nudit se zde určitě nebudou ani zkušenější lyžaři. Pro ty zdatnější doporučujeme vyzkoušení závodní černé tratě „Pista Competition“ s převýšením 900 metrů nebo zdejší nejdelší sjezdovku měřící více než 5 km. Snowboardisté mohou vyzkoušet funpark u Busa di Grual. Pinzolo je kabinkovou lanovkou Campiglio Express propojeno s lyžařským střediskem Madonna di Campiglio-Val di Sole.

Kromě lyžování si zde v zimě můžete vyrazit na běžecký okruh Anello di Carisolo, na pěší zimní turistiku se psy husky, na výlet na sněžnicích za poznáním údolí Val Genova v parku Adamello Brenta, na výlet sněžním skútrem nebo rolbou na horskou chatu v Madonně di Campiglio nebo na sáňkařský výlet na svah Spinale di Campiglio.

Mapka střediska

Lyžařské informace

Středisko Madonna di Campiglio/​Pinzolo/​Folgàrida/​Marilleva

Poloha: 852 - 2 504 m (převýšení 1 652 m)

Celková délka sjezdovek: 150 km (50 km modrých, 67 km červených, 33 km černých)

Celkový počet vleků: 57+15 koberců a dětských sedaček

Interaktivní mapka střediska

Hotel Resort & Spa Beverly

Hotel Resort & Spa Beverly

3, 4, 5, 7 nocí

Od 12 020 Kč za osobu


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, aktivity, ...

Hotel Resort & Spa Beverly ****s je skvělou volbou pro páry, rodiny s jedním malým dítětem nebo skupiny přátel. Leží 50 metrů od malebného městečka Pinzolo v národním parku Brenta a 400 metrů od sedačkové lanovky. Nabízí ubytování v elegantních pokojích s balkonem, restauraci s tradiční středomořskou kuchyní, bar, vinný sklep, vyhřívaný krytý bazén s vířivkou, wellness centrum se saunou, kosmetické procedury, fitness centrum a parkování.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Pinzolo

Chalet Fiocco di Neve

Chalet Fiocco di Neve *** je malebná horská chata ležící 750 m od centra lyžařského střediska Pinzolo a 300 metrů od nejbližšího vleku. Nabízí komfortní ubytování, saunu, panoramatickou terasu, restauraci, bar, půjčovnu jízdních kol a příjemné prostředí. 200 metrů od hotelu se nachází zastávka autobusu s pravidelnými linkami do Madonny di Campiglio a Trenta.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Pinzolo

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.