Propojením vysokohorského střediska Passo Tonale, malebného městečka Ponte di Legno a městečka Temü níže v údolí vznikl úctyhodný komplex sjezdovek, fun parků, free ride terénů, ubytovacích zařízení a après-ski aktivit v nadmořské výšce od 1 120 do 2 992 metrů. Více jak 100 kilometrů skvěle upravených sjezdových tratí, ski-cross, jízda v muldách, široké carvingové dálnice a kopce s hlubokým sněhem. Při dobrých podmínkách si užijete nádherný 4,7 km dlouhý sjezd po Passo Tonale Alpino - z úplného vrcholku až do údolí. Černé tratě Passo Tonale Paradiso nebo ledovcová Presena ministra slouží k přípravě národního italského mužstva. P Jistotu kvalitního sněhu na začátku a konci sezóny garantuje právě celoročně otevřený ledovec Presena. Promyšlený snow park Passo Tonale láká na jumpy, quaterpipe, slidy a boxy.  Pestrý výběr skialpinistických itinerářů a free ride terénů láká milovníky adrenalinu a zátěže. Pro začátečníky jsou v místě průvodci, stačí se zeptat ve kterékoli lyžaské škole nebo v informačních centrech. Pro běžkaře je upravováno 25 kilometrů tratí. Jsou za poplatek 35 € na týden nebo 7 € na den. Středně těžký okruh Tonale Ortsloipe v 1 883 metrech nad mořem připravuje běžkařům úchvatnou podívanou do údolí.

Après-ski a doprovnodné atrakce k Adamello ski nerozlučně patří

Zimní dovolenou Passo Tonale, Ponte di Legno nebo Temü si užijí jak rodiny s malými dětmi, tak sportovci či parta přátel. Za romantikou se vydejte do malebných uliček Ponte di Legno. Naopak bujaré noční párty na vás čekají na kopci v Passo Tonale. Après-ski, neblo-li bary, kavárny, kluby. Dětský klub Fantaski provozuje lyžařské hřiště pro nejmenší, baby-sitting a animační programy pro děti nad 5 let. Své ratolesti vezměte na snow tubing, sáňkařskou dráhu nebo na jízdu se psím spřežením. Krev v žilách tuhne při adrenalinovém snow kitingu, při nočních jízdách na sněžném skútru nebo při vyhlídkových letech ve vrtulníku.Gastronomie je zde vynikající a i když máte ubytování s valstní stravou vyrazte si i do místních restaruací nebo bister. Zaručeně si to užijete. Jídlo doplňuje výtečné víno ze slunných svahů. V Ponte di Legno najdete i krytý bazén. Pokud jste i fandové historie, tak doporučujeme zajímavou multimediální expozici o období 1. světové války která je v jeskyni na průsmyku Passo Paradiso, když toto místo bylo strategickým bodem v době zákopové války. Adamello ski je poprávu jedním z top alpských středisek.

 

Sjezdovky Passo Tonale, Ponte di Legno, Temú - Adamello Ski.

sjezdovky km
lehké 20
střední 64
těžká 16

Šleprové vleky: 5 ;  Sedačky: 19 ; Kabiny: 4.  Celkově: 100 km sjezdovek  

MAPA lyžařské oblasti Passo Tonale Ponte di Legno / Adamello Brenta

Možnost on-line platby
Blu Hotel Acquaseria

Blu Hotel Acquaseria

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 8 289 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, animace, parkování, vstupy ...

Blu Hotel Acquaseria **** leží 500 metrů od centra městečka Ponte di Legno a 10 min pěšky od sjezdovek. Nabízí strategickou polohu, krásnou lokalitu, komfortní ubytování, wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou a saunovým světem, restauraci, bar a animační programy v hlavní sezoně.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Ponte di Legno

Hotel Bellavista

Hotel Bellavista leží v centru alpského městečka Ponte di Legno pouhých 50 metrů od starého města s obchůdky, bary a restauracemi a 250 metrů od sedačkových lanovek. Jako jediný z hotelů nabízí svým klientům vyhřívané skříňky na lyže a snowboardy přímo v dolní stanici gondoly Pontedilegno-Tonale. Nabízí skvělou gastronomii a dobré zázemí pro rodiny s dětmi.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Ponte di Legno

Residence Raggio di Luce

Residence Raggio di Luce **** leží ve městě Ponte di Legno, 1,1 km od lyžařského střediska Passo Tonale. Nabízí komfortní ubytování v pokojích, studiích nebo apartmánech, wellness centrum, bar, půjčovnu lyží, lyžárnu, úschovnu kol a krásné prosluněné prostředí. Přímo před budovou je zastávka bezplatného skibusu.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Ponte di Legno

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.