Hotel Vioz

Hotel Vioz

7 nocí

Od 8 968 Kč za osobu

sleva až 5%

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity,

Hotel Vioz *** leží v lyžařském středisku Pejo 3000, 350 m od Lanovky a 500 metrů od termálních lázní. Nabízí rodinnou atmosféru, útulné ubytování, výbornou italskou kuchyni a zázemí pro rodiny s dětmi. K výbavě patří restaurace, bar, wellness centrum, dětský klub, herna, čtecí koutek, grill, soukromý bike park a lyžárna.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Val di Peio (Pejo)

Residence Vioz

Residence Vioz

5,6,7 nocí

Od 9 470 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy, aktivity, animace, parkování, vstupy

Residence Vioz *** leží u lyžařskéo střediska Pejo 3000 v italských Dolomitech, 350 m od lanovky a 500 metrů od termálních lázní. Nabízí ubytování v komfortních apartmánech, výbornou italskou kuchyni a zázemí pro rodiny s dětmi. K výbavě patří restaurace, bar, wellness centrum, dětský klub, herna, čtecí koutek, grill, soukromý bike park a lyžárna.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Val di Peio (Pejo)

Cevedale Living Romance Hotel

Od 11 330 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity,

Cevedale Living Romance Hotel **** leží poblíž lyžařského střediska Pejo 3000 v oblasti Val di Sole v italských Dolomitech. Nejbližší lanovka (Pejo Fonti – Tarlenta Gondola) se nachází 2,5 km od hotelu. Hotel nabízí elegantní interiéry, výbornou italskou kuchyni, wellness centrum s vnitřním bazénem a zázemí pro rodiny s dětmi.

Itálie / Val di Sole Adamello Brenta / Val di Peio (Pejo)

údolí Peio, Val di Sole, Trentino, Itálie. CK Geovita

Pejo je jedním z prvních rezortů ležících ve Val di Sole (Slunečném Údolí) v Italských Dolomitech. Se svými trasami  v nadmořské výšce 1400 – 3000 m n. m se řadí mezi spíše menší střediska, ale za to s moderním zázemím. Své návštěvníky láká kromě upravených širokých sjezdovek také překrásnou přírodou Národního parku Stelvio, bohatou nabídkou letních i zimních sportů, lázeňským centrem a vysokým počtem slunečních dnů v roce.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.