Vyberte si destinaci

Pusterské údolí (Val Pusteria / Pustertal)  je považováno za jedno z nejkrásnějších údolí v Jižním Tyrolsku a Dolomitech. Láká turisty hledající odpočinek v každém ročním období. Zelené údolí se táhne od Sesto (Sextenské Dolomity) na samém východě země až po Rio di Pusteria  Mühlbach na západě.

V údolí se nachází několik rekreačních oblastí. Na úplném západě se rozkládá lyžařská a alpská oblast Rio Pusteria / Gitschberg. Ve středu údolí Pustertal se nachází lyžařská oblast Plan de Corones / Kronplatz, přímo uprostřed Alta Badia / Val Badia, zatímco na východě Alta Pusteria / Hochpustertal.

Středisko Alta Pusteria - 3 Zinnen Dolomites (Helm/Stiergarten/Rotwand/Kreuzbergpass)

Poloha: 1130 – 2200 m (převýšení 1070 n)

Celková délka sjezdovek: 86,4 km (40,4 km modrých, 37,6 km červených, 8,4 km černých)

Celkový počet vleků: 20

Středisko Plan de Corones (Kronplatz)

Poloha: 973 – 2275 m (převýšení 1302 n)

Celková délka sjezdovek: 119 km (52 km modrých, 42 km červených, 25 km černých)

Celkový počet vleků: 32

Středisko Alta Badia

Poloha: 1324 – 2550 m (převýšení 1226 n)

Celková délka sjezdovek: 130 km (70 km modrých, 52 km červených, 8 km černých)

Celkový počet vleků: 53

Hotel Villa Stefania

Hotel Villa Stefania  **** leží v nadmořské výšce 1175 metrů, v městečku San Candido, 500 metrů od lanovky Barranci.  Nabízí restauraci, bar, wellness centrum se saunovým světem, vnitřní bazén, dětské hřiště a lyžárnu. 50 metrů od hotelu je zastávka bezplatného skibusu. Výhodná poloha hotelu umožňuje hostům snadný přístup k lyžařským vlekům, sportovním areálům a turistickým stezkám

Itálie / Val Pusteria / Alta Pusteria

Residence Drei Birken

Residence Villa Drei Birken *** leží v nadmořské výšce 1300 metrů n.m., 500 metrů od centra městečka Sesto a asi 1 km od lyžařského střediska Dolomiti di Sesto. Nabízí ubytování v komfortně zařízených apartmánech, zahradu, možnost využívat wellness centrum s vnitřním bazénem v hotelu Reiner, lyžárnu a neplacené parkoviště.

Itálie / Val Pusteria / Alta Pusteria

Možnost on-line platby
Hotel Diamant

Cena zahrnuje: polopenze, parkování, ...

Hotel Diamant *** se nachází v centru městečka S. Martino, uprostřed Dolomit. Díky své lokalitě je to ideální místo pro letní a zimní dovolenou. V zimě hosté mohou využívat sjezdovky Kronplatz i Sellaronda. V létě okolí hotelu poskytuje hostům bohaté možnosti pro pěší túry, cyklo túry nebo túry na ferratách.

Itálie / Val Pusteria / Kronplatz

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.