Hotel San Giusto

Hotel San Giusto

4,5,6,7 nocí

Od 9 230 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel San Giusto *** leží v alpském městečku Falcade, 800 metrů od nejbližší sjezdovky a 200 metrů od centra města. Nabízí restauraci, bar, terasu, hernu, kulečník, wellness centrum se saunou, vyhřívaný vnitřní bazén, animační program pro děti a hotelový skibus.

Itálie / Veneto (Benátské Alpy) / Passo San Pelegrino Falcade

ski-g1cb615f01_1920

Zimní středisko Passo San Pelegrino Falcade se táhne po horských pláních mezi průsmykem Passo San Pellegrino a městečkem Falcade poblíž údolí Val di Fassa a Val di Fiemme. Je součástí lyžařského komplexu Tre Valli na jižní straně Marmolady, který se skládá ze dvou center Falcade – Passo San Pelegrino a Alpe Lusia. Falcade a San Pellegrino jsou propojeny lyžařskými vleky, zatímco do Moeny, s nádherně technickými sjezdovkami, je třeba využít bezplatný skibus.

Většina z 90 km sjezdovek v lyžařské oblasti Tre Valli je modrá a červená, přičemž mnohé z červených sjezdovek jsou spíše modré. Díky tomu je tato oblast ideální pro začátečníky a rodiny s dětmi. Z Moeny, Falcade, Passo S. Pellegrino nebo Castelir di Bellamonte se můžete dostat na "Love Skitour" - 12 km dlouhou trasu, která vás provede kouzelnou krajinou. Milovníci běžeckého lyžování se mohou těšit na 60 km upravených tratí.

Lyžařská oblast Tre Valli je součásti konglomeratu Dolomity Superski, který se nachází v  Jižním Tyrolsku, Trentinu a Benátsku. Skipas Dolomiti Superski umožňuje přístup do 12 lyžařských středisek s 1200 km sjezdovek, 440 vleky, 4700 sněhových děl a 320 rolb.

Vzhledem k tomu, že se střediska nacházejí na severu Itálie, nabízejí zajímavý mix rakouské tradice a italské atmosféry. Lyžařská střediska se nacházejí na pozadí nádherných horských scenérií Dolomit, které byly zapsány na seznam světového dědictví UNESCO, a nabízejí tak zážitek, který nemá obdoby.

Mapka lyžařského střediska

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.