Možnost on-line platby
Balatontourist Bungalovy Füred

Od 545 Kč za osobu

sleva až 14%

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity,

Balatontourist Bungalovy Füred *** leží v lázeňském městečku Balatonfüred přímo u jezera a 1,5 km od historického centra města a promenády. Nabízí komfortní ubytování u jezera Balaton, písečnou pláž, venkovní bazén se skluzavkou, vodní sporty, plážový volejbal, vodní nafukovací hřiště, minigolf, půjčovnu kol, šlapací auta a dětské hřiště. V hlavní sezóně je pro děti a dospělé připravený animační program.

Maďarsko / Balaton / Balatonfüred

Možnost on-line platby
BR
Hotel Silverine Lake Resort

Hotel Silverine Lake Resort

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 1 919 Kč za osobu

sleva až 30%

Cena obsahuje: snídaně, vstupy, program, aktivity,

Hotel Silverine Lake Resort **** superior leží v centru letoviska Balatonfüred u promenády Tagore a poblíž hlavních turistických atrakcí včetně akvaparku Annagora. Nabízí výhled na jezero, yacht klub, restauraci s terasou, bar, 2 venkovní bazény se slunečnou terasou, wellness centrum s krytým bazénem, dětským vnitřním brouzdalištěm, vířivkou, saunovým světem vč. solné komory.

Maďarsko / Balaton / Balatonfüred

Možnost on-line platby
Balatontourist Mobile Homes Füred

Od 2 410 Kč za pokoj

sleva až 14%

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, aktivity,

Balatontourist mobilní domy Füred leží v lázeňském městečku Balatonfured u Balatonu. Nabízí komfortní ubytování, písečnou pláž, venkovní bazén se skluzavkou, vodní sporty, plážový volejbal, vodní nafukovací hřiště, minigolf, půjčovnu kol, šlapací auta a dětské hřiště. V hlavní sezóně je pro děti a dospělé připravený animační program.

Maďarsko / Balaton / Balatonfüred

Dovolená u Balatonu, Balatonfüred. Zájezdy do Maďarska s CK Geovita.

Balatonfüred leží na severní straně Balatonu, která je charakteristická kopcovitým rázem krajiny a členitějším pobřežím jezera. Nachází se zde historické památky, zříceniny hradu, jachtařské kluby a nespočet turistických atrakcí. Letoviskem vedou rovněž dobře značené cyklotrasy, které jsou součástí okruhu kolem Balatonu.

Nejkrásnější části této balatonské krajiny zformovaly vulkanické síly. Podél jezera vyvěrají po tuctech sirné prameny s blahodárnými účinky na zdraví.

Balatonfüred je nejstarším lázeňským centrem u Balatonu. Léčí se zde hlavně srdeční choroby. Již v minulých stoletích byl Balatonfüred vyhledávaný budapešťskou smetánkou a vysloužil si tak přezdívku „Balatonská riviéra“. Dnes je proslulý mimo jiné i jako jachtařské středisko. Chloubou města je krásná nábřežní promenáda s pamětními deskami osobností a lázeňský park s mnoha sochami včetně tzv. Panteonu. Dnes patří k nejnavštěvovanějším a turisticky nejrušnějším letoviskům přímo u Balatonu.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.