Podobné hotely

Balatontourist Bungalovy Füred

Od 545 Kč za osobu


Balatontourist Bungalovy Füred *** leží v lázeňském městečku Balatonfüred přímo u jezera a 1,5 km od historického centra města a promenády. Nabízí komfortní ubytování u jezera Balaton, písečnou pláž, venkovní bazén se skluzavkou, vodní sporty, plážový volejbal, vodní nafukovací hřiště, minigolf, půjčovnu kol, šlapací auta a dětské hřiště. V hlavní sezóně je pro děti a dospělé připravený animační program.

Maďarsko / Balaton / Balatonfüred

Hotel Silverine Lake Resort

Od 1 919 Kč za osobu


Hotel Silverine Lake Resort **** superior leží v centru letoviska Balatonfüred u promenády Tagore a poblíž hlavních turistických atrakcí včetně akvaparku Annagora. Nabízí výhled na jezero, yacht klub, restauraci s terasou, bar, 2 venkovní bazény se slunečnou terasou, wellness centrum s krytým bazénem, dětským vnitřním brouzdalištěm, vířivkou, saunovým světem vč. solné komory.

Maďarsko / Balaton / Balatonfüred

Balatontourist Mobile Homes Füred

Od 2 410 Kč za pokoj


Balatontourist mobilní domy Füred leží v lázeňském městečku Balatonfured u Balatonu. Nabízí komfortní ubytování, písečnou pláž, venkovní bazén se skluzavkou, vodní sporty, plážový volejbal, vodní nafukovací hřiště, minigolf, půjčovnu kol, šlapací auta a dětské hřiště. V hlavní sezóně je pro děti a dospělé připravený animační program.

Maďarsko / Balaton / Balatonfüred

Club Tihany - Bungalovy

Od 4 030 Kč za pokoj


Bungalovy Club Tihany se nacházejí v letovisku Club Tihany přímo na břehu jezera Balaton. Součástí rekreačního střediska jsou lázně, krytý i venkovní bazén a sauna.

Maďarsko / Balaton / Tihany

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.