icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Sárvár

Sárvár je malé příjemné městečko bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti. Nachází se v západní části země, asi 250 km od Brna (cesta autem trvá cca 3 hodiny). Sárvár byl od antických dob důležitou křižovatkou vojenských cest; důkazem jeho strategické úlohy je skutečnost, že již před tisíci roky se mohlo pyšnit pevností a od 16. století byla tato oblast významným střediskem učenosti a kultury. V České republice se však proslavil jako lázeňské město. 

 

Lázně Sárvár jsou spojené přímo s arboretem bývalého sídla maďarského rodu Nádasdy. Termály se využívají na léčení pohybového ústrojí, kožních a gynekologických potíží. Kryté i venkovní bazény, skluzavky. Z vody místního pramene se získává sůl, tzv. Sárvárské termální krystaly známé po celém světě.

 

Léčivá termální voda:
- prýští z hloubky 2000 m
- teplota 83°C
- obsahující alkalie, chloridy, bróm, jód a četné stopové prvky

Odpařený solný roztok se používá pro léčení astmatu a chorob horních dýchacích cest. Jako koupelová kúra se může s vynikajícími výsledky používat pro léčení poruch pohybového ústrojí, při revmatismu, při neplodnosti, pro pooperační rehabilitace a při potížích vegetativního nervového systému.

 

Indikace:
• chronická degenerativní onemocnění páteře a kloubů
• chronické fáze zánětlivých onemocnění pohybového ústrojí
• revmatismus měkkých tkání
• uvolňování svalových křečí
• pohmoždění svalů a kloubní distorze
• rehabilitace po sportovních zraněních a úrazech
• doléčení po neurologických onemocněních a neurochirurgických operacích
• rehabilitace po ortopedických a revmatochirurgických operacích
• chronická zánětlivá gynekologická onemocnění a některé druhy neplodnosti
• klimakterický syndrom
• chronická onemocnění dýchacího ústrojí
• doléčení po akutním zánětu dýchacích cest
• astma

Kontraindikace: vážná srdeční, oběhová a dýchací slabost, inkontinence, hHorečnatá infekční onemocnění, maligní nádorové onemocnění, akutní zánětlivá onemocnění, tuberkulóza, trombóza, vážná žilní onemocnění, těhotenství

 

Co zde najdete:
Svět lázní: na ploše o více než 5400 m2 se nachází bazény s léčivou i obyčejnou vodou pro velké i malé, tobogány, zážitkové bazény.. Kromě koupání vás přes víkend čeká mnoho doprovodných akcí, sportovních soutěží a hudební programy.
 

Bazény v provozu během celého roku:
- vnější zážitkový bazén (32-33 oC)
- vnitřní zážitkový bazén (32-34 oC)
- vnitřní bazén s léčivou vodou (37 oC)
- vnitřní bazén s léčivou vodou (36 oC)
- krytý zážitkový bazén s léčivou vodou
- 2x vnější bazén s léčivou vodou (36 oC)
 

Bazény v provozu od jara do podzimu:
- vnějsí bazén s e skluzavkou, částečně vyhrazen i pro skoky do vody (28 oC)
- bazén pro malé dobrodruhy s vodním hradema a klouzačkou (32 oC)
- baby bazén (32 oC)
- bazén s vlnobitím (28 oC)
- vnější zážitkový bazén pro děti
- 3 nové obří skluzavky
- dětské hřiště

 

Svět saun: vnější i vnitřní finské sauny, bio sauna, parní sauna, aroma kabinky, bazén jacuzzi, odpočinkové prostory, Kneippův bazén – to vše napomáhá k občerstvení vašeho těla i ducha. Svět saun je perlou lázní, vládne zde klid a harmonie, je to místo kde rázem zapomenete na vnější uspěchaný svět.

Vyzkoušejte nové aroma směsi na polévání horkých kamenů : ze sárvárské lázeňské soli s medem, ovocným aromatem a ledem. Nabídka platí od podzimu do jara.

Saunování probíhá dle západních tradic bez plavek, návštěvníkům se poskytují prostěradla.

 

NOVÁ ČÁST LÁZNÍ (otevřena koncem roku 2010) speciálně pro RODINY S DĚTMI:
- dětské brouzdaliště a dětské vodní hřiště se skluzavkami
- výřivkový bazén
- svět miminek
- bazén s vlnami
- plavecký bazén
- fitness centrum
- bowlingová dráha
- odpočinkové prostory

     

DOPORUČUJEME NA VÍKENDOVÉ, RELAXAČNÍ NEBO WELLNESS POBYTY! VHODNÉ I PRO LÁZEŇSKÝ POBYT! IDEÁLNÍ PRO RODINY S DĚTMI!

Skrýt popis

Ubytování Sárvár

  termální lázně, aquapark a hotel Park Inn Sárvár, Maďarsko. Dovolená s CK Geovita.
3 990 Kč
cena od:
4* hotel Park Inn v Sárváru nabízí kvalitní ubytování za atraktivní cenu. S největšími maďarskými lázněmi je propojen vyhřívanou chodbou. Ideální místo pro rodinnou dovolenou i pro krátký víkendový pobyt s přáteli. Výborná gastronomie, nespočet atrakcí pro děti i dospělé i malebné okolí zaručí příjemné prožití volných dnů.
  Hotel Aqua, Sárvár, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
1 160 Kč
cena od:
Hotel Aqua je hotel rodinného typu ležící jen 4 minuty chůze od jednoho z největších a moderních maďarských aquaparků a lázeňských center. Hotel nabízí komfortní ubytování v prakticky vybavených pokojích, snídaňový bufet, fitness centrum, hlídané parkoviště a internetové připojení WIFI. Blízko ležící vodní svět, termální bazény a lázně nabízí moderní zázemí, kvalitní gastronomické služby a řadu atrakcí vč. nových tobogánů!
  Danubius Health Spa Resort Sárvár, Sárvár, Dovolená s CK Geovita
4 020 Kč
cena od:
Hotel Sárvár se nachází v čarovném lázeňském městečku v západním Maďarsku, které láká své návštěvníky nedotknutou přírodou, termálními prameny s blahodárnými účinky a impozantní historickou architekturou. Rezort nabízí špičkové služby včetně velmi příjemného terapeutického a wellness centra a výborné gastronomie. Ideální místo pro načerpání nové pozitivní energie.
  Jufa Vulkan Thermen Resort Hotel, Celldomolk, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 600 Kč
cena od:
Hotel Jufa Vulkan Thermen Resort leží v lázeňském městečku Celldomolk poblíž Sárváru na úpatí vyhaslé sopky. Zdejší lázně nabízejí klid, malebné okolí, pestrou nabídku lázeňských procedur, zážitkové bazény a termální léčivou vodu vulkanického původu.
  Thermal Spa Spirit, Sárvár, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
6 270 Kč
cena od:
Špičkový pětihvězdičkový hotel s řadou mezinárodních ocenění. Hlavní důraz je kladen na maximální spokojenost hostů. Nadstandardní služby, luxusní ubytování, velmi prostorné a elegantní wellness centrum, 22 bazénů plněných minerální vodou, lázeňská atmosféra a malebné okolí jsou zárukou výjimečného prožitku.
Facebook