icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Bükfürdö

Léčebné lázně Bük se staly jedněmi z nejznámějších a nejpopulárnějších léčebných lázní v Evropě. V současnosti se jedná o druhé největší lázně v Maďarsku, které zároveň nabízejí perfektní rekreaci všem generacím hostů. Lázně, zajímající 14 hektarů, jsou skutečným lázeňským komplexem, očekávajícím vaši návštěvu s nabídkou 27 bazénů s celkovou vodní hladinou větší než 5100 m2.

Voda v léčebných bazénech má teplotu 32-38 °C, teplota vody v plaveckých bazénech je mezi 26 a 28 °C. Děti jsou srdečně očekávány v brouzdalištích určených pouze jim, ve kterých se mohou cákat v naprostém bezpečí. Komplex skluzavek dostupných zdarma ve vás zanechá nezapomenutelné zážitky. Děti si mohou po koupání hrát na momentálně nejmodernějším hřišti; dospělým toužícím po relaxaci je k dispozici rozlehlé útočiště s pohodlnými lehátky. V Rekreačním parku můžete jen regenerovat a zapomenout na své každodenní starosti v tichém, klidném a zeleném prostředí. Zastřešené zážitkové koupele v Parku jsou otevřeny celoročně a nabízejí osvěžení všem generacím hostů.

Ti, kdo mají rádi pohyb, jsou po celý rok vítáni na sportovních hřištích (plážový volejbal, plážová házená, nohejbal, badminton, plážový fotbal, streetball, stolní tenis), při organizovaných sportech a zábavných programech. Kdo vyhledává kulinární zážitky hodné králů, také nalezne vše přímo v Bükfürdő: čeká na něj řada restaurací asnack-barů.

Indikace: vápenatění (spondylosis), opotřebení chrupavky (arthrosis), řídnutí kostí (osteoporosis), diskopatie, lumbago, Bechtěrevova choroba, chronický zánět kloubů, dna, revmatismus měkkých tkání, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, poúrazová rehabilitace, chronické gynekologické a urologické záněty, chronický žaludeční katar, žaludeční vředy, zažívací potíže

Náš tip na relaxační, lázeňský nebo víkendový pobyt! Babičky a dědečkové - vemte sebou vnoučátka!

Seznam bazénů v lázních Bük
Bazény Charakter Teplota vody v °C
léčebný bazén krytý 37 - 39
léčebný bazén krytý 30 - 32
odlehčovací koupel krytý 34 - 36
léčebný bazén krytý 36 - 38
léčebný bazén krytý 34 - 36
léčebný bazén částečně krytý 34 - 36
dětský bazén venkovní 28 - 32
dětský bazén venkovní 28 - 32
léčebný bazén částečně krytý 33 - 35
plavecký bazén venkovní 26 - 28
plavecký bazén venkovní 22 - 26
dětský bazén venkovní 27 - 30
dětský bazén venkovní 27 - 30
zážitkový bazén venkovní 31 - 33
léčebný bazén venkovní 33 - 35
léčebný bazén částečně krytý 33 - 35
zážitkový bazén částečně krytý 31 - 33
ochlazovací bazén krytý 16 - 18
bazén se skluzavkami venkovní 25 - 27
bazén se skluzavkami venkovní 25 - 27
bazén na vodní cvičení krytý 33 - 35
plavecký bazén venkovní 28 - 30
plavecký bazén krytý 28 - 30
plavecký bazén venkovní 26 - 28
zážitkový bazén krytý 32 - 34
perličkový bazén krytý 34 - 35
dětský bazén krytý 31 -33
Skrýt popis

Ubytování Bükfürdö

  Hotel Répce Gold, Bükfürdo, Maďarsko, Relaxační pobyt s CK Geovita
3 480 Kč
cena od:
Hotel Répce Gold**** leží vedle vyhlášených maďarských termálů, se kterými je propojen vyhřívanou chodbou. Nabízí špičkové služby, možnost pohodové relaxace, výbornou gastronomii, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a pestrou nabídku volnočasových aktivit.
  Hotel Répce ***, v Bükfürdö. Dovolená v Maďarsku s cestovní kanceláří Geovita.
2 920 Kč
cena od:
Hotel Répce*** je krytou chodbou přímo propojen s termálními lázněmi. Nabízí velmi komfortní ubytování, výbornou gastronomii, hotelové služby na vysoké úrovni a bohatou nabídku volnočasových aktivit pro celou rodinu.
  Hotel Greenfield Golf & Spa, Bükfürdö, Maďarsko, CK Geovita s.r.o.
4 808 Kč
cena od:
Jeden z nejlepších wellness a golf hotelů v Maďarsku s vlastními bazény a saunovým světem se nachází vedle mezinárodního golfového hřiště a poblíž vyhlášených termálních lázní. Jako jeden z prvních hotelů zavedl program All Inclusive. Hotel nabízí nadstandardní služby, příjemnou atmosféru a možnost nerušené relaxace.
  Apartman hotel, Bukfurdo, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
1 100 Kč
cena od:
Apartman Hotel je komplex čtyř budov situovaných poblíž světoznámých termálních lázní Bükfürdő. Nabízí komfortní ubytování, soukromí, zázemí pro rodiny s dětmi. výhodnou polohu u lázní, solnou jeskyni, restauraci a kavárnu.
  Danubius Health Spa Resort Bük, Bük, Dovolená s CK Geovita
4 790 Kč
cena od:
Hotel s příjemnou atmosférou v půvabném lázeňském městečku. Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu. Nádherné wellness centrum, široká nabídka sportovních aktivit, bohatě vybavená herna, špičkový all-inclusive servis a krásná lokalita uchvátí každého.
  Hotel Piroska, Buk, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 530 Kč
cena od:
Velmi oblíbený hotel ležící v srdci města Bük nabízí vlastní zážitkové lázně se třemi bazény, saunový svět, bohatou nabídku wellness procedur a dalších programů. Hotel je jen 2 km vzdáleny od vyhlášených léčebných lázní Bük. Najdete zde pohodu, klid, špičkovou gastronomii a jedinečnou atmosféru wellness hotelu.
Facebook