Možnost on-line platby
4=3
5=4
7=6
Aquaworld Resort

Aquaworld Resort

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 3 520 Kč za osobu

sleva až 2464 Kč

Cena obsahuje: polopenze, parkování, vstupy

Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Budapešť

Možnost on-line platby
Ensana Thermal Margaret Island Health Spa Hotel (Resort Margitsziget)

Cena obsahuje: polopenze, snídaně, vstupy

Thermal Margaret Island Spa Hotel (bývalý Danubius Health Spa Resort Margitsziget) **** leží na překrásném Margaretině ostrově v samém srdci Budapešti a je označován jako jedno z nejlepších wellness a léčebných center Evropy. Nádherná lokalita, špičkové služby, široká nabídka lázeňských procedur a blahodárná termální voda uchvátí i náročnější klienty.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Budapešť

Možnost on-line platby
Ensana Grand Margaret Health Spa Hotel (Danubius Grand Hotel)

Od 4 000 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, snídaně, vstupy

Ensana Grand Hotel (bývalý Danubius Grand Hotel Margitsziget) leží vedle lázeňského centra Ensana Health Spa Resort, se kterým je spojený vyhřívanou podzemní chodbou. Nachází se na Margaretině ostrově - jednom z nejkrásnějších zákoutí maďarské metropole. Je ideální volbou pro milovníky elegance, lázeňství a aktivního trávení volného času.

Maďarsko / Severní Maďarsko / Budapešť

Večerní Budapešť, zájezdy po celý rok od CK Geovita


Budapešť lze bez ostychu srovnávat s ostatními evropskými velkoměsty. Přezdívá se jí „Perla Dunaje“ a při výhledu z Hradního vrchu pochopíte proč. Zejména jeho velkolepé budovy a jedinečné mosty vypadají působivě při slavnostním osvětlení nebo při ohňostrojích 20. srpna, kdy se slaví svátek sv. Štěpána.

Část Pešť je bohatá na pouliční život – kavárny, bary, obchody. Srdcem je Belváros, které dělí na další části. Vybereme tedy jen některá z turistických lákadel: Gerbeaudova cukrárna, proslulá ulice Váci utca, spousta zajímavých kostelů, nábřeží s Alžbětiným mostem, muzea, parky, nespočet známých soch, např. Princeznička, Bazilika Sv. Štěpána, budova parlamentu, náměstí Hrdinů, Széchényiho lázně (velkolepý palác, termální prameny, venkovní bazén i turecké lázně), starosvětský lunapark Vidám Park, ZOO, židovská čtvrť…

Část Buda (Budín) je za řekou v kopcích a zde nemůžete rozhodně vynechat návštěvu Hradního vrchu, pak si třeba odskočíte na oběd nebo se ponoříte do vod tureckých lázní… Gellérthegy, skalnatá dolomitová stěna nad městem, má nádhernou vyhlídku na město a doporučujeme i městskou čtvrť Rózsadomb nebo římské rozvaliny, Budínský palác, Gellértovy lázně s jedinečným interiérem a termálním bazénem v římském slohu…

Rozhodně nelze vypsat vše. Přijeďte a vnímejte Budapešť všemi smysly!

Přihlaste se k odběru novinek