Vyberte si destinaci

Mazovské vojvodství, ležící v srdci Polska, je nejen jeho historickým a kulturním srdcem, ale i centrem dynamického a rozmanitého života. S hlavním městem Varšavou jako jeho pulzujícím jádrem nabízí Mazovsko širokou paletu zážitků pro návštěvníky všech zájmů.

Varšava, jako metropole s bohatou historií, je domovem klenotů jako Královský zámek, nebo Staré Město, které jsou svědectvím o bohaté minulosti. Současně se město vyvíjí do moderního centra s kosmopolitní atmosférou, kde se snoubí historie s inovacemi.

Mimo Varšavu Mazovsko nabízí také malebná města jako Płock nebo Pułtusk, která lákají svou architekturou a atmosférou. Pro milovníky přírody a klidu jsou zde rozsáhlé lesy a malebná jezera, ideální pro relaxaci a rekreaci.

Kulturní dědictví Mazovska zahrnuje nejen památky a historická místa, ale i bohatou lidovou kulturu, tradice a folklór, které odrážejí bohatství polského ducha.

Mazovské vojvodství tak představuje fascinující směsici minulosti a současnosti, která láká návštěvníky z celého světa objevovat jeho krásy a bohatství.

Možnost on-line platby
Hotel Geovita Jadwisin

Hotel Geovita Jadwisin

2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 2 160 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, ...

Hotel Geovita Jadwisin je klenotem ubytování, který zdobí malebnou krajinu v Jadwisinu, v srdci Mazovského vojvodství v Polsku. Tento pohodlný a moderní hotel se vyznačuje nejen svým komfortem, ale také nádherným okolím, které nabízí návštěvníkům relaxaci a klid.

Polsko / Mazovské vojvodství / Jadwisin

Barceló Warsaw Powiśle

Užijte si luxusní ubytování a pohodlnost ve srdci Varšavy v hotelu Barceló Warsaw Powiśle. S moderním designem a prvotřídním vybavením nabízí tento hotel ideální základnu pro objevování polského hlavního města. Obklopený klidnou atmosférou čtvrti Powiśle a přesto v blízkosti centra, hosté zde najdou dokonalou kombinaci klidu a pohodlí. S vynikajícími restauracemi, wellness centrem a elegantními pokoji splňuje hotel Barceló Warsaw Powiśle vysoké standardy pro náročné cestovatele.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Hampton by Hilton

Hotel Hampton by Hilton Warsaw City Centre je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí být v centru dění. Nachází se jen pár kroků od Starého Města a mnoha dalších památek, takže je ideálním výchozím bodem pro prozkoumávání krás polského hlavního města.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Holiday Inn Warsaw City Center

Hotel Holiday Inn Warsaw City Centre se nachází v srdci Varšavy. Tento moderní hotel nabízí svým hostům komfortní ubytování v stylově zařízených pokojích a apartmánech. Hotel je ideálně situován jen několik minut chůze od nákupního centra Złote Tarasy a blízko hlavních dopravních uzlů, včetně hlavního vlakového nádraží a stanice metra Rondo ONZ. Mezi hlavní atrakce v okolí patří Palác kultury a vědy, Muzeum varšavského ghetta a další významná místa.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Hotel Gromada

Hotel Gromada Warszawa Centrum je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí být v centru dění. Nachází se v samém srdci Varšavy, jen kousek od historického Starého Města a mnoha dalších památek. Hotel nabízí komfortní ubytování v moderních pokojích, které jsou vybaveny vším potřebným pro pohodlný pobyt.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Hotel Metropol

Hotel Metropol Warszawa se nachází v samém srdci polského hlavního města, jen 100 metrů od Paláce kultury a vědy. Nabízí elegantní a komfortní ubytování v prostorných pokojích s bezplatným Wi-Fi. Hosté si ráno mohou pochutnat na bohaté snídani, která zahrnuje tradiční jídla polské kuchyně.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Mamaison Residence Diana

Mamaison Residence Diana je luxusní hotel nacházející se v samém srdci Varšavy, hlavního města Polska. Tento elegantní rezidenční hotel je ideální pro hosty hledající komfort a styl v kombinaci s vynikající polohou. Hotel sídlí v krásně zrenovovaném historickém domě a nabízí moderní ubytování, které splňuje potřeby jak krátkodobých, tak dlouhodobých pobytů.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Mercure Warszawa Grand

Hotel Mercure Warszawa Grand spojuje eleganci s pohodlím v srdci Varšavy. S unikátním architektonickým stylem a moderním designem Vám hotel poskytne nezapomenutelný zážitek. Nachází se v historické budově na Královské cestě, v pěší vzdálenosti od Starého Města a mnoha dalších památek.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Novotel Warszawa Centrum

Hotel Novotel Warszawa Centrum je moderní čtyřhvězdičkový hotel situovaný v samém srdci Varšavy, hlavního města Polska. Díky své strategické poloze je Novotel Warszawa Centrum snadno dostupný z hlavního vlakového nádraží i letiště. Blízkost veřejné dopravy umožňuje rychlý přístup k nejdůležitějším památkám města, jako je Staré Město, Královský hrad nebo Palác kultury a vědy.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Start hotel Aramis

Hotel ve vzdálenosti 5km od centra Varšavy. Hotel rády využívají skupiny i individuální turisté, kteří jsou ve Varšavě za poznáním. Pokoje se sprchou, WC. Skvělý poměr ceny ke kvalitě služeb. Velmi chutná kuchyně.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Ubytování 3***

Vydejte se do Varšavy a užijte si plnou svobodu při poznávání tohoto fascinujícího města. Zažijte nezapomenutelný letecký zájezd plný historie, kultury a vzrušujících zážitků v polské metropoli.

Polsko / Mazovské vojvodství / Varšava

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.