Vyberte si destinaci

Slovinsko, dovolenková země na slunečné straně Alp. Slovinsko to jsou hory, léčivé prameny, středomořská veselost i alpská melancholie, hluboké lesy, zelené pastviny, krasové jeskyně, krásná města až po krátké, ale pěkné mořské pobřeží, architektura od baroka po secesi, moderní architektura i inspirující úkazy. Divoce pěnící řeka Soča, ráj kajakářů a rybářů, její údolí s hlubokými propastmi a vodopády, Triglavský národní park, krásy uprostřed Julských a Savinských Alp. Pohádkový svět se člověku otevře v jeskynním systému Slovinského krasu, tajemném podzemním labyrintu s nejznámější jeskyní Postojnska jama. Z Postojny je to jen kousek na slovinskou riviéru, kde na turisty čeká velké množství lůžek v pobřežních a lázeňských městech, stejně jako na východě země. Objevujte Slovinsko - pobřeží od Piranu po letovisko Ankaran, krásná místa kolem jezera Bled, hory, stezky, pevnosti, jezero Bohinj. Určitě Vám něco říkají i místa jako Laško, Velenje, Maribor, Moravské Toplice nebo řeka Drava, Terme Čatež a další... Pojeďte s námi na dovolenou, prodloužený víkend nebo na prázdniny do Slovinska! Stačí si vybrat kam - hory, moře, lázně, termály, buď aktivně nebo pohodově. Slovinsko nabízí skutečně vše.

 

Dálniční známka je požadována pro jízdu po dálnicích a silnicích pro motorová vozidla. E-známku snadno pořídíte online na oficiálním webu https://evinjeta.dars.si. K nákupu budete potřebovat registrační značku (SPZ) vašeho vozidla, kterým do Slovinska jedete. E-známku lze zakoupit rovněž i na vybraných čerpacích stanicích, na poštách a na hraničních přechodech. Známku Vám můžeme zařídit i my a bude připočtena k ceně zájezdu, pokud není součástí zájezdu. Dálniční známka NEPLATÍ pro tunel Karavanky (směr Rakousko - Villach) - aktuální cenu najdete na výše uvedené adrese.

Možnost on-line platby
BR
Prekmurska Vas  Ajda

Prekmurska Vas Ajda

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 8 260 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, animace, parkování, vstupy ...

Vesnička Prekmurska Vas Ajda leží 200 m od hotelu Ajda a pár kroků od aquaparku Terme 3000 s bazény a tobogány. Nabízí komfortní ubytování ve stylových dřevěných domcích s terasou, polopenzi, volný vstup do bazénů a saunového světa v hotelu Ajda, volný vstup do akvaparku Terme 3000, sportovní programy a pocit soukromí v lůně přírody.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Moravske Toplice

Možnost on-line platby
Hotel Planja

Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, ...

Hotel Planja **** leží v lyžařském středisku Rogla 100 metrů od sjezdovek a 300 m od lanovky Uniorček. Nabízí komfortní ubytování, vnitřní bazén, wellness centrum se saunou, restauraci, vnitřní sportovní halu a nádherné výhledy na okolní přírodu. 17 km od hotelu se nachází termální lázně Zreče.

Slovinsko / Slovinské hory / Rogla

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.