Novi Vinodolski je přímořské letovisko, zkráceně Novi, ležící v Kvarneru v severní části Chorvatského pobřeží, 9 kilometrů od Crikvenice směrem na Zadar.  Jedná se o atraktivní prázdninovou destinaci s bohatým kulturně-historickým dědictvím, malebnými promenádami a krásnými plážemi. Okolí je bohaté na borový porost, který v letních měsících poskytuje příjemný chládek. Nejhezčí pláž je v zátoce Lišanj. Je částečně písečná a částečně oblázková a má pozvolný vstup do moře. Milovníci vodních sportů zde najdou dobré podmínky pro jachting, potápění, vodní lyžování nebo windsurfing. V okolí je bezpočet upravených cyklostezek různých obtížností.

Možnost on-line platby
Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort

Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort

3, 4, 5, 6, 7, 10 nocí

Od 11 180 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, vstupy, parkování, sportoviště, animace, ...

Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort **** je luxusní rezort ležící se v oblíbené prázdninové destinaci Novi Vinodolski u oblázkové pláže. Nabízí ubytování v komfortně vybavených pokojích, 7 bazénů, několik restaurací a barů, fitness centrum, prostorné wellness centrum, tenisové kurty, fotbalové hřiště, konferenční prostory, dětské hřiště o rozloze 4000 m2, hernu a miniklub.

Chorvatsko / Kvarner / Novi Vinodolski

Možnost on-line platby
Novi Vinodolski Resort - Apartmány

Od 18 610 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, sportoviště, animace, ...

Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort **** je luxusní apartmánový komplex ležící v oblíbené prázdninové destinaci Novi Vinodolski u oblázkové pláže. Nabízí ubytování v apartmánových vilkách, 7 bazénů, několik restaurací a barů, fitness centrum, prostorné wellness centrum, tenisové kurty, fotbalové hřiště, konferenční prostory, dětské hřiště o rozloze 4000 m2, hernu a miniklub.

Chorvatsko / Kvarner / Novi Vinodolski

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.