Seget Donji je menší přímořské letovisko u historického Trogiru. Turisty zde láká klidná, přímořská atmosféra, dlouhé oblázkové pláže, jachtařský přístav, bohaté sportovní vyžití a pestrá gastronomická nabídka. Je ideální místem jak pro mladé lidi, tak pro seniory i rodiny s dětmi. Ve městě se nachází několik historických památek včetně středověkého kostelíku svatého Eliáše, kamenolomů, které jsou v provozu již od antických dob, barokního kostela a renesanční obranné věže mezi Segetem a Trogirem. Zdejší pláže jsou většinou kamenité a oblázkové. Jsou lemovány borovicovým porostem, který nabízí přírodní stín. Milovníci aktivní dovolené zde mají k dispozici tenisové kurty, hřiště na míčové hry, půjčovny vodních lyží, skútrů, surfů nebo loděk. Večery můžete trávit v místních kavárnách, barech a restauracích. Za větší zábavou a rušnějším nočním životem je třeba vyrazit do sousedního Trogiru.

Možnost on-line platby
7=6
Hotel Ola

Hotel Ola

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 12 800 Kč za osobu

sleva až 14%

Cena zahrnuje: snídaně, aktivity, ...

Hotel Ola patří do kategorie hotelů určeným dospělým klientům. Nabízí prostorné pokoje s nádherným výhledem na moře, ubytování poblíž pláže, vnitřní a venkovní bazén, wellness centrum s nabídkou masáží, a la carte restauraci, bar a příjemnou atmosféru.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Seget Donji - Trogir

Možnost on-line platby
Hotel Val

Hotel Val

6, 7 nocí

Od 23 590 Kč za osobu


Cena zahrnuje: all inclusive, vstupy, animace, ...

Hotel Val (bývalý hotel Jadran) leží přímo u pláže, uprostřed lesoparku jen 3 km od historického města Trogir. Hosté zde najdou komfortní ubytování v hlavní hotelové budově nebo v dependancích, venkovní bazén s dětskou částí, All Inclusive servis, restauraci, bar a příjemnou středomořskou atmosféru.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Seget Donji - Trogir

Možnost on-line platby
Apartmány Medena

Apartmány Medena

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 23 600 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, aktivity, ...

Apartmány Medena *** leží v letovisku Seget Donji poblíž borovicového lesa, 100 metrů od pláže a 4 km od historického městečka Trogir. Nabízí komfortní ubytování v apartmánech, restauraci, pestrou nabídku sportovišť, zázemí pro rodiny s dětmi a vstup na štěrkovo kamenitou pláž s betonovými panely. Přímořská promenáda dlouhá 2 000 metrů spojuje apartmány Medena se starou rybářskou vesnicí Seget.

Chorvatsko / Severní Dalmácie / Seget Donji - Trogir

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.