Italské letovisko Eraclea Mare leží u Jaderského moře poblíž letovisek Caorle a Lido de Jesolo a cca 50 km severně od Benátek. Patří mezi nejmladší italská letoviska. Nabízí klidné prostředí ideální pro rodiny s dětmi, čisté písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, přírodní stín piniových hájů, bohatou zeleň díky které letovisko nese název Zelené perly Jadranu a dlouhou promenádu lemovanou obchůdky, cukrárnami a kavárnami. Milovníci rušného nočního života mohou vyrazit do okolních letovisek Caorle nebo Lido de Jesolo. 

Možnost on-line platby
Hotel Berna

Hotel Berna

4, 5, 6, 7 nocí

Od 7 530 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, ...

Hotel Berna *** leží v letovisku Eraclea, 400 metrů od písčité pláže a  300 metrů od centra města s obchody a kluby. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích, restauraci, bar, půjčovnu a úschovnu kol, plážový servis v ceně, společenskou místnost, bezplatné parkoviště a internetové připojení WIFI.

Itálie / Severní Itálie / Eraclea Mare

Eraclea Palace Hotel

Hotel Eraclea Palace **** superior leží uprostřed zeleně v klidném rodinném letovisku Eraclea Mare poblíž letovisek Caorle a Lido de Jesolo asi 50 km severně od Benátek. Hotel nabízí dva vyhřívané bazény a vířivky na střeše hotelu, wellness centrum, dětskou zónu, restauraci, pizzerii, americký bar u bazénu, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a klidné prostředí u moře.

Itálie / Severní Itálie / Eraclea Mare

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.