Cesenatico je přístavní město  a oblíbené turistické letovisko ležící ve střední Itálii v regionu Emilia-Romagna na pobřeží Jaderského moře mezi městy Ravenna a Rimini. Může se pochlubit krásným historickým centrem s přístavním kanálem Ponto Canale, který nechal vystavět sám Leonardo da Vinci. V posledních letech Cesenatico zaznamenalo výrazný rozvoj a podél pobřeží vznikla celá řada moderních hotelů, apartmánů a sportovních zařízení. Turisté zde přijíždějí i kvůli širokým písčitým plážím a klidné dovolenkové atmosféře.

Možnost on-line platby
Club Hotel Residence

Club Hotel Residence

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 3 880 Kč za osobu


Cena zahrnuje: plná penze, vstupy, animace, aktivity, ...

Club Hotel Residence *** leží v centrální části letoviska Cesenatico, 100 metrů od pláže. Nabízí kompletně zrekonstruované interiéry, klimatizované pokoje s balkonem, program All Inclusive Light, venkovní bazén se skluzavkou, animační program pro celou rodinu na pláži, plážový servis v ceně, půjčovnu kol a internetové připojení WIFI.

Itálie / Střední Itálie / Cesenatico

Možnost on-line platby
Hotel Santa Martina

Hotel Santa Martina

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 4 130 Kč za osobu


Cena zahrnuje: plná penze, vstupy, animace, ...

Hotel Santa Martina *** leží v obci Villamarina di Cesenatico, 250 metrů od pláže a 1 km od centra. Nabízí klimatizované pokoje, plnou penzi s nápoji, restauraci, bar, venkovní bazén, dětské hřiště, dětskou hernu, animační program, plážový servis v ceně, půjčovnu kol a internetové připojení WIFI.

Itálie / Střední Itálie / Cesenatico

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.