Nalezeny 3 vysledky

Moře - Itálie - Střední Itálie - Silvi Marina

Rezidence Green Marine

Od 7 080,0 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy, parkování, aktivity

Apartmány Green Marine leží v klidnější části přímořského letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře 20 až 100 metrů od pláže. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Celý areál je oplocen. Poblíž komplexu se každou neděli konají menší trhy. Cca 700 metrů od apartmánů je velký supermarket.

Itálie / Střední Itálie / Silvi Marina

Rezidence Sea Resort

Od 7 090,0 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy, parkování, aktivity

Moderní residence Sea Resort leží v centru přímořského letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře 80 metrů od pláže. Apartmány jsou vhodné páry i skupinky přátel. I přes svou polohu v centru letoviska se apartmány mohou pochlubit klidnějším prostředím. Hotel nabízí restauraci, panoramatickou terasu s vířivkou a vlastní recepci.

Itálie / Střední Itálie / Silvi Marina

Rezidence Elena Club Rezort

Od 7 750,0 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy, parkování, aktivity

Moderní residence Elena Club Resort leží v klidnější části přímořského letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře. Apartmány jsou vhodné páry i sportovní skupiny. Hotel nabízí restauraci, bazén, posilovnu a vlastní recepci. Poblíž komplexu je menší lunapark a každou nedělí se zde konají menší trhy. 600 metrů od residence je velký supermarket.

Itálie / Střední Itálie / Silvi Marina

silvi-marina-leto


Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, je typickým italským městečkem. Právě pro své čisté moře, slunné a široké pláže s množstvím hotelů, rezidencí, pizzerií a obchodů všeho druhu je Silvi Marina nazývána "perlou abruzzského pobřeží". Toto turistické přímořské letovisko leží přibližně 10 km severně od města Pescara a 1.290 km od Prahy.

Příjemné a teplé počasí s možností koupání nabízí tato oblast od začátku května až do poloviny října. Silvi Marina se rozprostírá na území dlouhém 6 km podél pobřeží. Pěkná písečná pláž je lemována promenádou.

Kromě centrální promenády podél moře plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce s mnohými vinicemi, olivovými háji a městečky, tyčící se v pozadí letoviska.

Okolí nabízí nespočet možností na výlety. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou – Silvi Marina rozhodně stojí za vidění!

Přihlaste se k odběru novinek