Kąty Rybackie, jak již název prozrazuje, byla stará rybářská osada, nyní aktraktivní místo dovolených. Letovisko se nachází 60 km od Gdaňska a cca 20 km od Krynici Morskiej.  Při jejím východním okraji začíná Viselská kosa. Kąty Rybackie a okolí jsou také přírodní rezervací, je zde největší evropské hnízdiště Kormorána velkého. 

Kąty Rybackie jsou malou turistickou obcí, která leží u vstupu do tzv. Mierzei Wiślanej. Najdete zde široké, čisté a nepřeplněné pláže a krásné zelené lesy. Místo nabízí klidnou dovolenou u Baltu s komorní atmosférou. Několik barů, rybích restaurací a tzv. smažalni ryb garantují čerstvé a chutné jídlo. Žádnou masovou dovolenou zde nehledejte. Dovolené u Baltu v této lokalitě je zejména o klidu a relaxaci. Najdete zde však hezké, krásné písčité duny, široké pláže. Místo je vyhledávané rovněž pro své mikroklima, bohatost jódu a brómu. Obec je oddělena od baltského pobřeží zeleným pásem lesa širokého 800 - 1500 m rostoucího na dunách. Procházkou se k moři dostanete za 15-20 min. anebo můžete využívat i elektrvláčky a elektrovozítka, kterými se na pláž dostanete do 5 min.

Možnost on-line platby
Rekreační středisko Eden

Rekreační středisko Eden

7, 4, 6, 5 nocí

Od 4 221 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: plná penze, sportoviště, ...

Rekreační středisko Eden se nachází 100 m od Vislanského zálivu. Ubytování nabízí také v pokojích typu studio pro rodiny s dětmi.

Polsko / Baltské moře / Kąty Rybackie

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.