Pobyty pro seniory

  Danubius Health Spa Resort Bük, Bük, Dovolená s CK Geovita
sleva až  3 594 Kč
od 4 790 Kč
Hotel s příjemnou atmosférou v půvabném lázeňském městečku. Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu. Nádherné wellness centrum, široká nabídka sportovních aktivit, bohatě vybavená herna, špičkový all-inclusive servis a krásná lokalita uchvátí každého.
  Verde Montana SPA&Wellness, Kudowa Zdroj, Polsko: Dovolená s CK Geovita
 
od 3 480 Kč
Hotel Verde Montana SPA & Wellness **** v Kudově Zdroji patří k největším a nejmodernějším hotelům na Klodzku. Je to ideální místo jak pro relax a odpočinek, tak i k aktivnímu trávení času díky hotelovému aquaparku, blízkosti cyklotras a atraktivní lokalitě Stolových hor.  
  Hotel Therma, Dunajská Streda, Slovensko, Wellness dovolená, CK Geovita
 
od 3 150 Kč
Výjimečný wellness hotel s vlastními japonskými lázněmi, bazény, luxusním prostředím, reprezentativními interiéry a krásnou japonskou zahradou. Hotel se nachází poblíž oblíbeného vodního parku Thermal Park.
  Wellness hotel Patince, CK Geovita s.r.o.
 
od 3 050 Kč
Wellness hotel Patince**** je nádherným místem pro trávení prodloužených víkendů i týdenních pobytů. Vyzkoušejte blahodárné účinky termální vody, bazénový komplex, špičkové wellness, svět saun a nespočet aktivit pro děti i dospělé. NÁŠ TIP!
  Hotel Aqua, VeĽký Meder, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
 
od 3 100 Kč
Hotel Aqua *** leží v bezprostřední blízkosti hotelu Thermal Varga a termálního koupaliště a aquaparku Thermal Corvinus. Nachází se uprostřed lesoparku poblíž pěší promenády. Nabízí ideální lokalitu u vyhlášených termálů, velmi komfortní ubytování, výbornou gastronomii a velmi pohodovou atmosféru. Skvělý tip pro letní rodinnou dovolenou nebo relaxační víkend.
  Hotel Thermal Varga, Velký Meder, Termály Slovensko, Dovolená s CK Geovita
 
od 3 100 Kč
Velmi příjemný rodinný hotel s ideální polohou hned vedle termálního koupaliště a aquaparku v jedné z nejnavštěvovanějších turistických destinací na Slovensku. Ráj pro rodiny s dětmi, seniorské páry i skupiny přátel. Vodní atrakce, relaxační procedury, prázdninová atmosféra a krásné okolí zaručí vydařenou dovolenou.
  Hotel Velká Fatra, Turčianské Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
sleva až  1 930 Kč
od 3 670 Kč
Moderní hotel Veľká Fatra po komplexní rekonstrukci nabízí ubytování v 4* části. Překvapí stylovým vybavením pokojů a bohatou nabídkou poskytovaných služeb na velmi vysoké úrovni. Leží na úpatí výběžku Velké Fatry a poskytuje nádherné výhledy do okolí.
  Lázeňský hotel Aqua, Turčianské Teplice, Slovensko, CK Geovita
sleva až  1 020 Kč
od 2 100 Kč
Hotel Aqua je situován přímo na lázeňské kolonádě městečka Turčianské Teplice. Svým hostům nabízí prakticky vybavené pokoje po kompletní rekonstrukci. Krásné okolí Turčianských Teplic poskytuje pestré možnosti trávení volného času.
  Wellness Hotel Borovica, Štrbské Pleso, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
 
od 6 590 Kč
Wellness Hotel Borovica patří mezi nejlepší wellness hotely na Slovensku. Leží v překrásném prostředí Vysokých Tater ve vyhledávaném turistickém rezortu Štrbské Pleso. Nabízí špičkovou úroveň ubytování, prostorné wellness centrum, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou škálu volnočasových aktivit a ideální polohu pro provozování turistiky a sportu v každém ročním období
  hotel Flóra, Trenčianske Teplice, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
 
od 2 270 Kč
Hotel Flóra *** je příjemný wellness hotel s exkluzivní polohou v lázeňském parku. Komfortní ubytování, bazénový komplex, saunový svět, široká nabídka lázeňských procedur a velmi příjemná atmosféra jsou zárukou příjemné dovolené.
  Lázeňský dům Krym, Trenčianske Teplice. Dovolená ve slovenských lázních s CK Geovita.
sleva až  690 Kč
od 6 100 Kč
Lázeňský dům Krym*** se nachází v centru lázeňského města Trenčianske Teplice na pěší zóně. Pro jeho návštěvníky je mimo jiné k dispozici i venkovní termální bazén s teplotou vody 33 - 36°C.
 
sleva až  1 130 Kč
od 6 620 Kč
Nově zrekonstruovaný léčebný dům Pax je situován v centru města přímo na kolonádě. Poblíž se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchůdků a lázeňský park. Výhodou je propojení krytou chodbou se slavnými lázněmi Hammam.
Facebook