Jarosławiec – je půvabná přímořská rybářská vesnice ležící u Baltského moře v západopomořanském vojvodství. Za posledních pár let se stala oblíbenou dovolenkovou destinací a každým rokem jej navštíví 5,5 tisíce turistů. Jarosławiec, díky své specifické poloze daleko vysunuté do moře, se pyšní krásným členitým pobřežím a nejčistší vodou v okolí.  Je ideální pro všechny, kteří mají rádi odpočinek v přírodě, aktivní dovolenou a historii. Dominantou a největší turistickou atrakcí je krásný maják z roku 1829, z jehož balkonu se rozprostírá dech beroucí výhled na moře a dva přímořské jezera Kopań a Wicko. Tato zajímavá historická stavba má kruhový půdorys a je postavená z červených cihel.   Další atrakcí jsou příjemné procházky po malebném útesu lemovaném přímořskou vegetací, borovými lesy a písečnými dunami. Po  2-3 km za Jarosławcem útes začíná klesat a před očima turistů se objeví překrásná písčitá pláž. Po bouřce je šance během procházky najít jantar. Podél pobřeží kotví barevné rybářské šalupy a nabízejí procházejícím čerstvé ryby přímo z moře. Určitě stojí za to se projet lodí a kochat se nádherným výhledem na útes v celé okázalosti, písčité duny, borové lesy a „kostkovanou krajinu“. Tím názvem se označuje území Pomořanska, kde v krajině převládá hrázděná architektura.

Jarosławiec nabízí pestrou škálu možností zábavy, relaxace a aktivního trávení volného času. V obci se nachází Akvapark, Dětský zábavný park, lanový park, výletní projížďky lodí, projížďky výletním vláčkem, Motýli farma a krajina smíchu, Rybařská galerie, Minigolf a další.

 

 

 

Možnost on-line platby
Hotel NAT Jarosławiec (Za Wydma)

Od 8 253 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: plná penze, polopenze ...

Hotel leží ve velmi atraktivní přímořské vesnici Jarosławiec, která se pyšní nejčistší vodou v okolí. Krásné písčité pláže, aquapark, projížďky lodí, členité pobřeží, historické památky a turistické atrakce činí z tohoto místa skvělou destinaci pro rodinnou dovolenou.

Polsko / Baltské moře / Jaroslawiec

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.