Podobné hotely

Arka Medical Spa

Od 17 660 Kč za osobu


Hotel Arka Medical Spa **** se nachází v lázeňské čtvrti Kołobrzegu, přímo na plážové promenádě. Hotel se skládá z 3 budov, které jsou vzájemně propojené a tvoří jednolitý celek. V blízkosti hotelu se nachází Ekopark - rozsáhlé chráněné území s rašeliništi a močály, které slouží jako útočiště pro mnoho druhů ptáků a malých savců.

Polsko / Baltské moře / Kołobrzeg

Lázeňský hotel Ikar

Od 14 600 Kč za osobu


Lázeňský hotel Ikar**** je oblíbený renovovaný hotel, který se nachází u promenády na pláži. Centrum je vzdáleno cca 900 m.

Polsko / Baltské moře / Kołobrzeg

San Medical SPA

Od 9 710 Kč za osobu


Lázeňský hotel San Medical SPA se nachází přibližně 300m od plážové promenády, jen několik minut od centra města. Hotel se skládá ze dvou vzájemně propojených budov, které tvoří jednolitý celek.

Polsko / Baltské moře / Kołobrzeg

Wellness hotel Doris Spa

Od 11 630 Kč za osobu


Wellness hotel Doris SPA ***+ se nachází v lázeňské čtvrti Kolobřehu asi 200 m od promenády na pláži a 1,5 km od centra města. Hotel s bazénem, solankou a wellness zázemím.

Polsko / Baltské moře / Kołobrzeg

SPA a Wellnesshotel Hamilton

Od 23 640 Kč za osobu


Nový luxusní SPA a wellness 5* hotel Hamilton ve Świnoujscie (Svinoústí) leží na ostrově Uznam (Uznojem) a je vzdálen cca 300 m od pláže. Nabízí kvalitní služby a je oblíbený páry i rodinami.

Polsko / Baltské moře / Świnoujście

West Baltic Resort SPA & Wellness

Od 17 660 Kč za osobu


WEST BALTIC RESORT WELLNESS & SPA v Świnoujściu se nachází v lázeňské čtvrti, přímo u pobřežní promenády a vstupu na jednu z nejkrásnějších písečných pláží Baltského moře.

Polsko / Baltské moře / Świnoujście

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.