Pobierowo, malé přímořské letovisko na severozápadním pobřeží Polska, láká svou malebnou atmosférou, písečnými plážemi a klidným prostředím. Obklopené bujnou přírodou a výhledem na Baltské moře, toto místo nabízí dokonalou kombinaci relaxace a zábavy pro všechny návštěvníky.

Pokud jste milovníkem aktivní dovolené, Pobierowo je pro vás ideálním cílem. Existuje mnoho cyklotras, které vás provedou malebnou krajinou, jako jsou například cesty kolem okolních lesů nebo cyklostezky vedoucí podél pobřeží. Zde jsou některé z nejzajímavějších cyklotras:

  1. Pobierowo – Rewal – Trzęsacz (cca 12 km): Tato trasa vede podél pobřeží a nabízí krásné výhledy na moře. V Rewalu můžete navštívit moderní molo a v Trzęsaczu zříceniny gotického kostela na útesu.
  2. Pobierowo – Dziwnów (cca 15 km): Cesta z Pobierowa do Dziwnowa vás provede přírodním parkem, kde můžete obdivovat místní faunu a floru. V Dziwnowě si můžete odpočinout na pláži nebo navštívit přístav.
  3. Pobierowo – Pustkowo – Niechorze (cca 10 km): Tato trasa vás zavede přes malé vesničky a kolem malebných jezer. V Niechorze můžete navštívit známý maják a Muzeum rybolovu.
  4. Lesní stezky kolem Pobierowa (délka různá, cca 5-20 km): Pobierowo je obklopeno hustými borovicovými lesy s množstvím dobře značených cyklostezek. Tyto stezky jsou ideální pro cyklisty všech úrovní a poskytují příjemný únik do přírody.

Pro děti v Pobierowo a jeho okolí existuje několik zajímavých atrakcí a aktivit, které zajistí zábavu a dobrodružství:

  1. Zábavní park Pobierowo: Tento park nabízí různé atrakce pro děti všech věkových kategorií, včetně horských drah, kolotočů, houpaček a skákacích hradů.
  2. Dětské hřiště na pláži: Pláž v Pobierowo je ideálním místem pro děti k vybíhání, stavění písečných hradeb a hraní si s míči. Existují také různé dětské atrakce, jako jsou skluzavky a prolézačky.
  3. Minigolf: V blízkosti Pobierowa se nachází minigolfová hřiště, kde si děti mohou vyzkoušet své dovednosti a zároveň si užít zábavu s rodinou nebo přáteli.
  4. Vodní sporty: Pro starší děti jsou k dispozici různé vodní sporty, jako je surfování, paddleboarding nebo jízda na banánu, které zajistí nezapomenutelné zážitky na moři.
  5. Dětské klubové aktivity: Některé hotely a rekreační zařízení v Pobierowo nabízejí dětské kluby a programy, které zahrnují různé kreativní aktivity, hry a sportovní soutěže pro děti.
  6. Návštěva ZOO: V nedalekém městě Dziwnów se nachází malá ZOO, kde si děti mohou prohlédnout různé druhy zvířat a naučit se o nich nové věci.

Pobierowo je také ideálním výchozím bodem pro objevování okolních zajímavostí a památek. V blízkosti se nachází Národní park Wolin, který láká návštěvníky svou divokou přírodou, útesy a malebnými stezkami. Dalším fascinujícím místem je hrad Kamień Pomorski, historická pevnost, která nabízí pohled do minulosti této oblasti.

Pro milovníky vodních sportů je Pobierowo rájem, nabízejícím širokou škálu aktivit, jako je surfování, windsurfing a jachting. Pokud preferujete klidnější aktivity, můžete si užít procházku po malebné promenádě, nákupy na trzích s místními suvenýry nebo ochutnávku tradiční polské kuchyně v místních restauracích a kavárnách.

Pobierowo je tedy skvělým místem pro dovolenou plnou dobrodružství, relaxace a objevování krás polského pobřeží. Bez ohledu na vaše zájmy a preference, toto příjemné letovisko nabízí něco pro každého.

Možnost on-line platby
5=4
Linea Mare

Cena zahrnuje: snídaně, ...

Linea Mare je pětihvězdičkový hotel s bazénem u moře, který nabízí hostům širokou škálu aktivit. Hotel má vnitřní bazén a letní venkovní bazén a nachází se jenom 300m od pláže. Pobierowo je ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry, které hledají romantickou atmosféru. Přes den se můžete kochat krásami moře a večer relaxovat ve SPA centru.

Polsko / Baltské moře / Pobierowo

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.