Podobné hotely

Vienna House Amber Baltic

Od 2 043 Kč za osobu


Jeden z nejznámějších hotelů u Baltského moře. Leží přímo u pláže. Nabízí bary, restaurace, noční klub, krytý bazén, venkovní bazén s přímým vstupem k moři, wellness centrum se saunou, dětský miniklub, animační program, taneční večery a bowling. Je ideální volbou pro milovníky rušnějšího života.

Polsko / Baltské moře / Międzyzdroje

Lázeňský hotel Diament

Od 2 360 Kč za osobu


Lázeňský hotel Diament **** se nacházejí v přímořském městečku Grzybowo (západní částí Kołobrzegu), v chráněné oblasti Natura 2000, 800 metrů od široké písečné pláže

Polsko / Baltské moře / Kołobrzeg

Penzion Lidia

Od 4 190 Kč za osobu


Penzion Lidia se nachází cca 900 m od moře v klidné části města ale jen pár minut od centra dění. Cenově výhodný pobyt v příjemném penzionu .

Polsko / Baltské moře / Wladyslawowo

Adamar

Od 6 240 Kč za osobu


Příjemný penzion vzdálený 500 m od centra města i od moře. Hezky strávená dovolená ve známém letovisku.

Polsko / Baltské moře / Jastrzębia Góra

Sopot 34

Od 18 900 Kč za pokoj


Velmi příjemné rekreační středisko s exklusivní polohou u moře a 500 metrů od lázeňského centra. Nabízí komfortní ubytování v bungalovech, krásné prostředí, balneologické centrum se saunou a vířivkou, windsurfingovou a jachtařskou školu a výborné zázemí pro rodiny s dětmi. V okolí najdete spoustu možnosti zábavy a sportovního vyžití. Kouzelné místo na strávení nejen letní dovolené.

Polsko / Baltské moře / Sopoty

Rekreační středisko Medyk

Od 25 230 Kč za pokoj


Dovolená v příjemných domečcích ve vybaveném a prostorném areálu střediska Medyk. Součástí je venkovní vyhřívaný bazén. Areál nabízí výborné zázemí pro rodiny s dětmi - animační programy, herny, sportoviště. Středisko se nachází ve známém baltském letovisku Jantar.

Polsko / Baltské moře / Jantar

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.