icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Polanica Zdroj

Lázeňské město Polanica Zdroj se nachází v nadmořské výšce 380 – 410 m.n.m. v údolí řeky Bystrzycy Dusznickiej. V okolí se rozprostíra Národní Park Stolové hory. K atmosféře města přispívá netypická zástavba. Polanica Zdroj je město bez náměsti a středu města, celé se nachází v parku. Přímo v samém středu lázeňsého parku se nachází sanatorium Wielka Pienawa.
Skrýt popis

Ubytování Polanica Zdroj

  Wielka Pieniawa, Polanica Zdrój, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 810 Kč
cena od:
Nádherná stavba sanatoria se stoletou tradicí Wielka Pieniawa leží v samém středu lázeňského parku na úpatí Stolových hor. Je synonymem luxusu a elegance. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, širokou paletu lázeňských a relaxačních procedur, bazény, wellness centrum, příjemnou restauraci, čajovnu a výjimečnou lázeňskou atmosféru.
  Sanatorium Korab, Lázně Polanica Zdrój, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 170 Kč
cena od:
Moderní sanatorium po kompletní rekonstrukci se nachází v oblíbených lázních Polanica-Zdrój na úpatí Stolových hor. Hosté zde přijíždějí kvůli nádhernému prostředí a mírnému podhorskému klimatu. Wellness centrum je volně k dispozici v nedalekém lázeňském domu Wielka Pieniawa.
  Sanatorium Zdrowie, Lázně Polanica Zdrój, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 380 Kč
cena od:
Zdrowie je menší lázeňský objekt zaměřen na pacienty se srdečními problémy. Je zasazen do malebného lázeňského parku vedle háje rododendronů. Nabízí výbornou kuchyni, moderní diagnostickou laboratoř, celou řadu rehabilitačních zařízení a moderně vybavenou posilovnu. 50 metrů od sanatorium se nachází lázeňské centrum s bazénem a wellness centrem. Okolí láká na příjemné procházky.
  Mała Pieniawa, Polanica Zdroj, Polsko, Dovolená s CK Geovita
3 430 Kč
cena od:
Mała Pieniawa je nádherná historická vila ležící  v těsné blízkosti lázeňského domu Wielka Pieniawa v městečku Polanica Zdrój. Nabízí stylové ubytování, příjemnou lázeňskou atmosféru a klidné okolí. 
Facebook