icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Malopolsko

Malopolsko zaujímá velkou část jihovýchodního Polska. Historicky je kolébkou polského státu, v roce 1038 si králové zvolili za své sídlo Krakov. Největší zajímavostí v tomto regionu je Čenstochová, duchovní srdce Polska s nejvýznamnější polskou svatyní zasvěcenou Černé Madoně. Dále nezapomeňte navštívit renesanční město Zamość, kapli sv. Trojice v lublinském hradě, stezky v národním parku Roztocze, Rajskou jeskyni nedaleko Kielce nebo Muzeum slunečních hodin v Jedrzejówě a další místa.

Malopolsko vždy patřilo mezi „skutečně polské“ regiony a stále si uchovalo mnohé ze svých tradic.

Skrýt popis

Pobytová místa Malopolsko - Polsko

  Hotel Alexander, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
660 Kč
cena od:
Hotel Alexander se může pochlubit ideální polohou v samém srdci historického města Krakov. Nabízí komfortní ubytování včetně bezbarierových pokojů, zázemí pro rodiny s dětmi, restauraci, bar a kvalitní hotelové služby.
  Hotel Apis, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
1 550 Kč
cena od:
Hotel Apis je elegantní moderní hotel ležící hned vedle business parku a 2 km od historického centra jednoho z nejkrásnějších měst Evropy - Krakova. Nabízí elegantní interiéry, wellness centrum, výbornou gastronomii v restauraci s četnými oceněními a dobrou dostupnost do centra města.
  Hotel Krakus, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
2 390 Kč
cena od:
Příjemný hotel Krakus nabízí útulné ubytování v turisticky velmi oblíbeném historickém městě Krakov. Pohodlnou dopravu do centra města zařizuje hotelová taxi služba. Poznejte krásu jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, užijte si nabídku kulturních a společenských akcí a ochutnejte výborné polské speciality za velmi atraktivní cenu.
  Hotel Krakus Junior, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
1 200 Kč
cena od:
Hotel Krakus Junior je ideální volbou pro rodiny s dětmi nebo školní výlety hledající levné ubytování v kouzelném historickém městě Krakov. Nabízí čisté pohodlné ubytování, bohaté snídaně a zvýhodněnou taxi službu do historického centra.
  Hotel Maksymilian, Krakov, Polsko, Dovolená s CK Geovita
1 450 Kč
cena od:
Historický hotel s krásným nádvořím leží v centru jednoho z nejpůvabnějších měst Evropy v Krakově. Nabízí komfortní ubytování v klimatizovaných pokojích, skvělou staropolskou kuchyni, rodinnou atmosféru a ideální polohu poblíž většiny turistických atrakcí.
Facebook