Možnost on-line platby
hotel Tatra

hotel Tatra

7 nocí

Od 11 495 Kč za osobu

sleva až 5%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně ...

Hotel Tatra *** v Zakopanem se nachází ve výšce 1080 m. n. m. v srdci Tater. Hotel s bazénem, saunou, wellness. Ideální výchozí místo pro lyžování, turistiku a další aktivity pro poznávání okolí. 

Polsko / Tatry / Zakopane

Hotel Aquarion

Hotel Aquarion**** se nachází v polském městě Zakopane. Jeho propojení se sousedícím aquaparkem tvoří ideální místo pro strávení dovolené nejen pro rodiny s dětmi v Tatrách. V zimě lyžování, v létě turistika.

Polsko / Tatry / Zakopane

Nosalowy Dwor Resort & SPA

Resort se skládá ze 4 objektů: Hotel Nosalowy Dwór ***, Grand Nosalowy Dwór ****, Rezydencja Nosalowy Dwór **** , Rezydencja II Nosalowy Dwór ****. Každý z nich má svou jedinečnou podobu, ale všechny spojuje achitektonicky sty Każdy z nich charakteryzuje się unikalnym wystrojem ale łączy je architektoniczny styl inspirowany wzorcami najlepszych alpejskich kurortów.

Polsko / Tatry / Zakopane

Zakopane, Tatry, Polsko.

Zakopane na úpatí Tater je nejproslulejší polské horské letovisko a hlavní centrum zimních sportů. Je základnou pro túry, pro lyžování, ale samotné město je dostatečně zábavné a má výborné zázemí pro turisty. S. Witkiewicz byl místní tradiční architekturou natolik inspirován, že vytvořil tzv. „styl Zakopane“ a některé z jeho budov stojí dodnes (Villa Koliba a další).

Město leží na úpatí hory Giewont, výstup na ni je sice náročný, ale nesmírně populární. Srdcem Zakopaného je třída Krupówki, moderní bulvár s restauracemi, kavárnami a butiky. Ve městě najdete i stanici lanovky na Kasprový vrch, starý farní kostel, Muzeum Tatranského národního parku a další atraktivní cíle. Můžete tudy putovat i na kole, jsou zde kvalitní cyklotrasy, ale hlavním sportem je určitě lyžování – na svazích v zimní sezóně funguje až 50 vleků.

V srpnu se zde koná Mezinárodní festival goralského folklóru a v červenci se koná série koncertů hudby Karola Szymanowského a dalších skladatelů.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.