Možnost on-line platby
Gruzie všemi smysly 8 dnů

Od 29 900 Kč za osobu

sleva až 1000 Kč

Cena obsahuje: polopenze, program, aktivity, doprava,

Poznávací zájezd na 8 dnů po Gruzii a všech známých místech. Zažijte Gruzii všemi smysly. Projedeme všechna významná místa od Kutaisi, přes Gori, Tbilisi, Velký Kavkaz. Neopomeneme významná místa jako jsou kláštery, UNESCO památky, chrámy, moderní a historické stavby a místa, město kabinových lanovek - Chiatura, lázně Borjomi. I přírodní jedinečnosti jako je skalní město, kaňon Okatse, jeskyni Prometheus. Vyzkoušíme i tradiční kuchyni, nápoj chacha, víno z kvevri a další dobroty místní kuchyně.

10.09. - 17.09.2021 (+1 termín)
Gruzie / okruh Gruzii / poznávací zájezd Gruzie letecky
Polopenze

Mccheta, katedrála Sveticchoveli.Gruzie s CK Geovita.

Poznávací zájezd po Gruzii, pod horami Velkého Kavkazu. Horské vesničky, turisty oblíbená a neobjevená místa, hlavní město, lázně a kláštery. Nádherná a rozmanitá příroda. Cestou se dostanete do zajímavých míst pod ledovce, projedete se zcela novými lanovkami i archaickými  kabinami ve městě Chiatura. Zájezd spojuje prohlídky měst, lázní, průmyslu, historických památek i kratší výlety po nejkrásnějších místech Kavkazu, Nebude chybět ani gruzínská gastronomie a vína. Stejně tak jako známá a na všech fotkách zobrazena místa pod Kavkazem nebo kláštery.

Navštívíme místa a města jako jsou Gori, Kutaisi, Tbilisi, Motsameta, Bagrati, Gelati, Narikala, Mtscheta, Jarvi, Ananuri, Kazbegi, Gudauri, Mtatsminda, Jvari, Cminda Sameba, Chiatura, Okatse... vše s českým a gruzínským průvodcem.

Přihlaste se k odběru novinek