Poznávací zájezd na Kostariku 16 dní

16denní jedinečný poznávací zájezd po Kostarice. V ceně letecká doprava, ubytování se snídaní, doprava místním autobusem, národní parky, města. Poznáte lokální kulturu i tepající společenský život středoamerické země. To vše se zkušeným českým průvodcem.

20.02. - 07.03.2022 (+3 termíny)
Kostarika / Okružní zájezd / Poznávací zájezd Kostarika letecky
Snídaně

Poznávací zájezd Kostarika, Dovolená s CK Geovita

Poznejte to nejhezčí z Kostariky ! 

Během poznávacího zájezdu navštívíte hl. město San José - sopku Volcán Poás (2708 m) - rezervaci La Paz Waterfall Gardens - NP Manuel Antonio, NP Carara - řeku Rio Tarcoles - městečko Quepos - NP Manuel Antonio - prales Monteverde - La Fortuna - jezero a NP Arenal - Catarata la Fortuna - přístav La Pavona - NP Tortuguero - NP Cahuita - Irazú - Cartago -  Orosí.

Užijete si taky relax na pláži a koupání ve vodách Pacifiku.

 

Oblíbený pohodový zájezd určený zejména milovníkům přírody. Kostarika je perlou Střední Ameriky. Nabízí vše, co si lze jen představit. Tato nádherná země má největší druhovou pestrost živočichů i rostlin na světě a je omývána vodami dvou oceánů. Má velké přírodní bohatství, které pečlivě chrání v mnoha národních parcích. Navštívíte pláže jak na pobřeží Karibského moře tak i Pacifiku. Ve srovnání se sousedními státy je skutečnou oázou klidu a nejlepším místem pro poznávání tropických oblastí bez rizika. Je známá svojí bezpečností – problémy spojené s drogovými mafiemi nebo hospodářskými kolapsy zůstávají za hranicemi této země. Čeká vás mnoho přírodních krás a odpočinku na nádherných plážích. Vydejte se do této země a poznávejte její krásy. Určitě nebudete litovat.

 

Poznámka:

Zájezd pouze pro očkované proti COVID-19!!! Uznávané vakcíny: Moderna, Pfizer-BioNTech, AstraZeneca a Janssen.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.