Pracujte v našem týmu

AKTUÁLNÍ NABÍDKA PRÁCE v cestovní kanceláři GEOVITA 

(16.12.2019) PRODEJCE ZÁJEZDŮ

Hledáme do našeho týmu v OLOMOUCI nové spolupracovníky. Pozice prodejce zájezdů . Pracovní náplň je zaměřena na český, slovenský a polský trh.

Náplň: Práce na plný úvazek. Místo výkonu Olomouc. Jazyková vybavenost: čeština / slovenština, angličtina, milé viděna polština / němčina. Můžete počítat s prací v mladém kolektivu a částečně i s home officem. Je nutno počítat i se služebními zahraničními i tuzemskými cestami, účastí na veletrzích, prezentacích. Odpovídající mzdové ohodnocení a podíl na úspěchu společnosti. Nástup ihned. ŘP podmínkou.

----

(14.12.2019) DELEGÁTI, PRŮVODCI

Hledáme do našeho týmu delegáty, technické průvodce (pro autobusové převozy), průvodce.

Cílové destinace: Kuba, Gruzie, Maďarsko, Slovensko, Polsko

Můžete počítat s atraktivní náplní, prací v mladém kolektivu, kontaktem s lidmi všech vědkových skupin. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení a podíl na úspěchu společnosti. Nástup dle Vašich možností.

 

K VÝŠE UVEDENÝM POZICÍM: Zašlete nám Váš životopis (CV) vč. mzdových popř. i dalších požadavků, informace o zkušenostech a dosavadním uplatnění. Jazykové znalosti - viz inzerát (u delegátské pozice angličtina na úrovni min. B2). Požadujeme běžnou komunikací, empatii a týmového ducha. CV a motivační dopis zasílejte na e-mail: kontakt@geovita.cz.

Facebook